Program pro posilani SMS přes free brány

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Location: Vyškov
Contact:

Program pro posilani SMS přes free brány

Post by WoMec »

Máte někdo tip na fungující aplikaci pro posílání sms z WM přes free sms brány ?? (tmobile, vodafone, o2)

moje poznatky:
kubik pda verze: funguje na 10% - 2 roky porád stejna varze
gibo sms: neumí manuálne nastavit operátora pro přenesená čísla
smsunaccent2: kombinace kubika a giba ... proste nefunguje

na dalsi obstojné aplikace jsem nenarazil ... budu rád za každou dobrou radu ;)
FloydPink
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 61
Joined: Sun Aug 09, 2009 9:29
Zařízení: Nokia Lumia 630

Program pro posilani SMS přes free brány

Post by FloydPink »

A co takhle Oskárek. Ten by měl fachčit. http://mobilecity.cz/forum2/viewforum.php?f=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest