Archivace sms

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Archivace sms

Post by Rady »

Nemuzu nejak prijit, jak se daji archivovat smsky napr. do vytvorene slozky "Archiv" tak jak jsem to delal u HD s win 6.1 :???:

-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 16, 2010 7:21) --

Takze reseni je zde

Je nutne aktivovat WM Pocket outlook
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest