HTC Tapety

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Post Reply
msimek4
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Mon Nov 08, 2010 13:05
Zařízení: HTC Desire

HTC Tapety

Post by msimek4 »

Zdravim vsechny,
predem se omluvam pokud nekoho pobourim s timto mozna trivialnim dotazem, ale pro me nyni tezko resitelnym. Musel jsem udelat HW reset meho HTC Desire a zformatovat SD kartu. Vse nabehlo korektne az na to, ze kdyz chci zvolit HTC tapety, tak nabidka je prazda. Nechci pouzit zivou tapetu, ale tapetu kterou jsem mel pred resetem a vybral jsme si ji pod HTC tapety. Nevite prosim nekdo proc tam nejsou, nebo kde delam chybu?

Dekuju Martin S.
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Tapety

Post by NeoPlex »

zkuz znova hard reset. Tapety jsou soucasti ROMky, takze pokud nemas root, tak si je sam nesmazes. Predpokladam, ze root mit nebudes.
msimek4
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Mon Nov 08, 2010 13:05
Zařízení: HTC Desire

HTC Tapety

Post by msimek4 »

Takze jsme zkusil nahrat tapetu, ale bez uspechu. Po zadani tapey dostanu informaci "obrazek byl nastaven jako tapeta", ale stale vidim puvodni zivou tapetu. Hard reset proveden znovu, situace stejna :-(
User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

HTC Tapety

Post by Cleric »

Možná to bude nesmysl, ale je možné aby se tyto věci jako tapety ukládali na SD kartu hned od startu kdy je telefon prvně spuštěn? SD karta totiž obsahuje hned na začátku několik složek, osobně jsem je neštudoval, ale když jsi provedl formát karty tak jsi si tyto složky smazal a telefon je asi už nedokáže nahradit. Zkus jestli má někdo stejný telefon nebo zda by ti někdo uploadnul obsah jeho SD karty mohlo by to pomoci.
msimek4
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Mon Nov 08, 2010 13:05
Zařízení: HTC Desire

HTC Tapety

Post by msimek4 »

No mozna to bude reseni. Nicmene lamu si hlavu nad tim, ze preci musi jit nejak HTC tapety aktulizovat. Mam zalohu puvodnihi konfigu SD karty a zadne tapety jsme nenasel pokud nejsou v najekm necitelnem formatu.
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Tapety

Post by NeoPlex »

tapety jsou soucasti ROM, je blbost aby jsi bez karty tyhle tapety nemel... prosimte jeste mi rekni, jakym zpusobem delas hard reset?
msimek4
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Mon Nov 08, 2010 13:05
Zařízení: HTC Desire

HTC Tapety

Post by msimek4 »

Ochrana osobnich udaju -> obnova tovarnich dat. Ted jsme to udelal jeste jednou a porad nic.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř lis 10, 2010 10:38) --

Dekuji vsem za pomoc. Problem byl vyresen. Nasel jem si pozadovanou tapetu, nahral na SD a pres galerii se mi ji podarilo nastavit. Takze jeste jednou diky ...
Post Reply

Return to “HTC Desire”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests