zamrzani telefonu

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
filwar
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát čer 25, 2010 8:35
Zařízení: HTC Evo3d, HTC Touch Pro 2, Nokia 5320, Nokia 5300
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

zamrzani telefonu

Příspěvek od filwar »

Ahoj, telefon zamrza v momente, kdy je uspany a ma se odemknout. Nekdo vola a ja mam zaseklou obrazovku, kde se taha do strany pro odemknuti. Myslel jsem, ze jsem tento problem vyresil koupi nove pametove karty, protoze jsem mel starou celou zaplnenou a to hlavne mp3 soubory. Takze mi z toho plyne, ze se to zasekava kvuli velkemu mnozstvi mp3 na karte a v prehravaci v HTC sense. Mam jich tam asi 200, takze by me zajimalo, jestli ma nekdo stejnej problem a nebo popripade, zda by to nekdo vyzkousel, zaplnit si kartu mp3kama zapnout je vsechny v htc sense prehravaci, dat prehravani jedne a pauznout ji, pak zamknout telefon a uspat ho. Pak si zkuste zavolat. Nebo ma pro me nekdo nake jine reseni, prosim o pomoc.
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

zamrzani telefonu

Příspěvek od Qwerts »

Máš oficiální ROM? popř. přehráváš přes Sense přehrávač? Já jsem míval na kartě přes 300 mp3, ale přehrával jsem v S2P a tohle se mi nestávalo. Každopádně po updatu na novejší ofi romku se mi stávalo, že telefon v standby vytuhl a nešel probrat, bez ohledu na hudbu, protože tu už jsem přehrával v iPodu. Tehda jsem to řešil flashnutím na neoficiální ROM.
filwar
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát čer 25, 2010 8:35
Zařízení: HTC Evo3d, HTC Touch Pro 2, Nokia 5320, Nokia 5300
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

zamrzani telefonu

Příspěvek od filwar »

no mel jsem ofiko ROMku jeste s cestinou od SunnySoftu a prehraval jsem v tom sense prehravaci, uz me to tak stvalo, ze jsem vcera flashnul a nainstaloval neofiko romku, zatim celkem spokojenost. je to sice v anglictine, ale ani mi to nijak nevadi.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti