Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
tomik65
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Sat Oct 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by tomik65 »

Jde vám market????? "Stažení se nezdařilo,zkuste to prosím znovu" Jak na tom jste vy???
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by aeon101 »

No problem a jsem v roamingu...

Dan
tomik65
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Sat Oct 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by tomik65 »

Copak do marketu s dostanu v pohodě,na net mám paušál,doma wifi,ale nejde stahovat.Jinak dík za info...
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by aeon101 »

Tak panove, nas Streak bude vypadat opravdu luxusne...

http://www.streaksmart.com/2010/11/vide ... .html#more" onclick="window.open(this.href);return false;

Dan
User avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Posts: 559
Joined: Sun Oct 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Location: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by HanysR »

Jojo, ja uz to cetl. Vypada to celkem fajn, jen mam strach jestli uz to neni moc prekombinovane. Na soucasne prostredi jsem si silene zvykl a vyhovuje. U 2.2 se s nim budu muset rozloucit. Jeste ze Stage je hlavne o widgetech ktere se nemusi pouzit. To se mi moc libi, ze nas nebudou prevychovavat tak moc jako HTC se Sense

Sent from my Dell Streak using Tapatalk
Martin76
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Tue Oct 05, 2010 23:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note, HTC Titan, dříve DELL STREAK
Location: Kladno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by Martin76 »

Mne to dost vyděsilo, jasně, widgety používat nemusím, ale co je to za nesmysl, abych v lanscape viděl okraje vedlejších obrazovek? To chtějí z bezkonkurenčního zařízení udělat naprostou s....u? :cry:
tomik65
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Sat Oct 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by tomik65 »

delláci, ještě jdnou můj dotaz pro chtyřejší hlavy, nejde mi stahováni z marketu...otevřu si ho, najdu aplikace, dám stahování, objeví se mi hláška, že stahování bude začnuto,ale pak hláška, že se tahování nezdařilo...Vše mi fungovalo super, stahovalo to...ted najdnou nic..Poradí někdo???
Martin76
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Tue Oct 05, 2010 23:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note, HTC Titan, dříve DELL STREAK
Location: Kladno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by Martin76 »

Dělají to aktualizace z marketu, když se mi to sekne, pomůže jenom aktualizace odstranit, takže už je ani nestahuju ;-)
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by aeon101 »

Me vzdy pomuze Settings- Applications- Manage applications- Google applications- clear+reset.

Dan
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 263
Joined: Mon Jun 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by laco73 »

Prosim vas...ako je defaultne nastavený preliadač? Ukazuje nahľad na celú stranku, ako Iphone4, alebo ju prisposobuje displeju a jeho moznostiam rozlisenia? Idealne by pre mna bolo aby som videl komplet celu stranku a obsah aby som nemusel rolovať po stránke. Displej Streak na to predsa má. Dik moc za odpoveď.
prema123
nováček
nováček
Posts: 19
Joined: Mon Aug 16, 2010 19:55
Zařízení: dell streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by prema123 »

Ahoj, mam Dell Streak uz do srpna a jsem zatim moc spokojeny
Jsou ale dve veci, ktere me stvou a nemuzu to zatim nijak vyresit...

1) Mam nastavene vyzvaneni na urcite lidi,ale obcas to zacne zvonit uplne jinak, nez je nastavene a kdyz chci znova nastavit vyzvaneni pro urcite lidi, tak neni v zalozce phone ringtone. Musim jit do programu R Ringtone a tam to znova nastavit.

2)Dalsi problem je v nastaveni Screen timeout. Kdyz nastavim screen na 30 vterin, tak se mi sam prehodi na 15 vterin, zkousel jsem nastavit 1 minutu, bohuzel se to behem dne "prepne" na 2 minuty

Muzete mi nekdo, prosim, poradit, co s tim?
DIky
tomik65
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Sat Oct 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by tomik65 »

díky, chlapci,,,víc hlav , víc ví...už market po slaru aktualizací zas funguje...supeeeerrrrr,jste dobří...

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 07, 2010 13:46) --

chtěl jsem napsat "po clearu" ...sorry
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by aeon101 »

To laco73:
Zalezi jaky web si otevres, nektere jsou primo na cely displej, nektere musim malinko scrollnout. Kazdopadne se to v tom pripade da vyresit za pul sekundy, a to 2 prsty pomoci multitouchu a uz jedes bez scrollovani. Tady rozhodne zadny problem nehledej.

Dan
User avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Posts: 559
Joined: Sun Oct 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Location: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by HanysR »

Laco: presne jak pise Dan, treba na Desire HD je browseni luxusni ale na Streaku je to zase nekde uplne jinde. Co tak pozoruju tak vetsinu stranek scrollovat nemusim. Proste na web je to bomba a vetsinou nemam potrebu chodit na comp.

Sent from my Dell Streak using Tapatalk
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 90
Joined: Mon May 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Location: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by Darker »

pod toto se take podepisu...
Bohuzel jsem docela zhnuseny z toho, co nam Dell nabidne ve Froyu. Takove mrhani mistem jsem opradvu necekal. Zlata 1.6...
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by aeon101 »

Tak panove, Froyo se blizi, na marketu je k dispozici nova aplikace z budouci Romky- Dell Back Up. Je zdarma a pouze pro majitele Streaku. Neni potreba root access...:-). Otestovano, funguje pekne. Samozrejme i Restore...

http://www.streaksmart.com/2010/11/dell ... treak.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dan

-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 09, 2010 17:59) --

To Darker:

Nebud predcasne skepticky, bude se to dat nastavit dle potreby, no a widgety pouzivat nemusis pokud nechces. Chce to klidek..:-)

Dan
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 90
Joined: Mon May 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Location: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by Darker »

ja vim, ale me se prave libi, ze muzu mit na sirku osm ikon. prvni vec, ktera me po prechodu na android zarazila (u X10), jak strasne se mrha mistem na obrazovce. V tomto WM meli tezce navrh. Dalsi vec kterou naprosto nepochopim je, proc nefunguje T9 vyhledavani v kontaktech pres numerickou klavesnici. Dokonce az ve Froyu Google teprve pridal funkci seradit si jmena v kontaktech prvni podle prijmeni...
User avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Posts: 559
Joined: Sun Oct 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Location: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by HanysR »

Presne tak, myslim, ze je brzy cokoli zatracovat. Jsem docela zvedavy jak to bude vypadat v realu. S prominutim myslim, ze muzem byt radi ze FroYo bude ;-) myslim ze Dell je Dell a nepodstrci nam nejaky smejd. Podivejte se na soucasne ROM co dosud vysly, vse je skoro na 100% a nemaji nejake bugy co by se musely resit nutnymi aktualizacemi na rozdil od nejmenovanych ala HTC :-D Meli by jsme byt v klidu, dle videi tezko soudit a jak uz jsem psal a psal Dan, je to hodne o widgetech takze Be Cool :-) spis mne hodne zajima jakou tam hodi klavesnici apod protoze koncepcne je ta v 1.6 super ale zase pidi tlacitka (ozelel bych pravou numerickou cast), klavesnice v 2.1 je naprosto paradni svou velikosti ale zase nema sipky abych mohl lehce opravovat chyby - kterych ale moc neni :-) Takze jeste jednou, vydrzme a uvidime. A hlavne budme optimisticti a verme v kvalitni znacku, zatim nas totiz s nicim nezklamali si troufam rict.

Darker: zkus aplikaci Dialer One, naprosto luxusni aplikace s vyhledavanim T9 i s CZ podporou takze diakritika no problem. Ja jsem nadsen. Uvedom si, ze je to smartphone a opravdu dost veci lze resit. Mne to stvalo stejne jako tebe. Zapatral jsem a jsem nadseny. Paradni aplikace i s historii volani atd. Staci hodit na plochu a je to. Pak dej vedet jak vyhovuje

Sent from my Dell Streak using Tapatalk
Darker
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 90
Joined: Mon May 28, 2007 10:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note + New iPad
Location: Šumice

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by Darker »

Ja samozrejme Dialer one znam. Bohuzel nefunguje na 1.6 na ktere ted zrovna jedu. Me akorat zkratka stve, ze Google neni schopny zaimplementovat veci, ktere jsou uz na svete nekolik let.
Dalsi vec kterou nepochopim je, proc kdyz si dam fotku ke kontaktu, musi ji google ucet naprosto zhnusit. Je mi jasne ze je to kvuli objemu dat, ale proboha, zijeme v 21. stoleti!
Na Froy na Streaku jsem zvedavy, ale stejne to vidim tak, ze po novem roce prejdu na Dell Venue Pro :-)
User avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Posts: 559
Joined: Sun Oct 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Location: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Post by HanysR »

Jasne, je to proste o preferencich. Ja jsem treba obrazky ani fotky ke kontaktum nikdy nedaval. Proste tohle jsou veci ktere mne nezajimaji - neznamena, ze je to ale zbytecne a nema to chtit nikdo. Jinak souhlas, asi by to melo byt samozrejme. Jen mne zarazi, ze zrovna Venue Pro neni to dobry priklad pro prechod, kdyz ti jde o tak detailni funkce. Microsoft hodne doladuje a wp7 jeste nedospel tam kde jsou ostatni. Tak za rok to uz asi bude ok. Ted asi tezko. Jsou to ale jen me nazory a po hw strance je Venue Pro nadhera :-) jinak podotknu ze jsem mel kde co od Pocket PC pres WM 5, 6.1, 6.5, Symbian, Maemo a ted chvili Android ktery se mi libi fakt hodne. Skoda toho jak dopadlo Maemo a ze Nokia udelala z geeku co daji za telefon i skoro 16 tis testery. Je to totiz system jak vino se spickovym multitaskem atd. Asi se mi libil nejvic. Na Androidu se mi velice libi provazanost s google sluzbami ktere jsem zacal pouzivat jako jeden z prvnich kdyz jsem dostal pozvanku z US. Zbytek se mi ale taky moc libi mimo jine i market atd. Market Place u nas placeny, asi za dlouho. Jinak idealni neni nic, kazdy ma neco. Detaily uz neresim a honeni neceho co neexistuje jako je ideal taky ne. Na WP7 te bude taky neco stvat a to se klidne vsadim. Fuj to jsem se rozkecal :-D sorry za pripadne preklepy, nechce se mi to kontrolovat

Sent from my Dell Streak using Tapatalk
Post Reply

Return to “Dell Streak”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest