Problém s Wi-Fi

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od Krwell »

Zdravim, před asi týdnem mi začla blbnout na HDčku wifina, někdy spustit šla a někdy sem jí zapnul a hned vypadla, tak sem si řekl že se něco pokazilo v romce tam sem nahodil novou verzi romky, chvilku ta wifina šla, ale druhej den, ten samej problém a nespustim jí už vůbec. Dělal jsem HR a zkoušel i víc romek - Miriho, Duttyho, Energyho a pokaždý to samý, po každym flashování samozřejmě udělám HR. Neví někdo čím by to mohlo být ? Dík
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od peter63 »

skusal si dat ine radio?
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od Krwell »

zkusim to, dik za radu

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 11, 2009 22:27) --

tak jsem zkoušel přeinstalovat radio, ale i když sem stáhnul asi 4 verze tak pokaždý mi to hodilo chybu myslim že 404, že mám starou flashovací untilitu a při tom mi ROMky jdou flashovat stejně, neví někdo čim by to mohlo bejt ?
Ryko
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 19, 2010 7:46
Zařízení: HTC Touch HD

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od Ryko »

Zdravim vsetkych Touch HD majitelov... mam velmi podobny problem ako Krwell, tak vyuzijem jeho thread na moju skusenost a prosbu o radu.
Touch HD mam asi tyzden a mam zasadny problem s Wifi v tom istom duchu ako sa pise vyssie. Updatol som Radio, skusal viacero ROM ale vzdy je to to iste... skratka pripojene na moju domacu wifi s Ovislink wifi routrom funguje ako premenlive pocasie - raz sa pripojit mozem, raz nie... skusal som vsetky rozne nastavenia wifi v routri aj v touch HD, ale vzdy to bolo to iste... ked zapnem wifi, tak ma vzdy pripoji a ukaze ze som connected, opera a update pocasia a pod. ale raz su a raz nie su funkcne, resp. neda sa pripojit na web... niekedy sa stane, ze mi opera krasne funguje a po par minutach zrazu stranka nejde nacitat... pritom som stale na tom istom mieste, signal vyborny, vsetko by malo fungovat... dal som do wifi routru aj novy firmware, ale nepomohlo, skusal som zmenit bezpecnostne nastavenia, WEP, WPA, aj bez zabezpecenia, ziadna zmena... wifi router je urcite v poriadku, pripojenie notebooku je bez problemov... pre mna nepochopitelna vec... budem rad za kazdu radu a postreh, uz zacinam byt zufaly... musi existovat pricina a urcite sa da aj odstranit, bohuzial neviem aka...

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv črc 22, 2010 12:25) --

No problem som zatial nevyriesil... preto by som sa chcel spytat, ci je mozne, aby taketo problemy a vypadky wifi mohol sposobit chybny hardware. Je mozne, aby bolo poskodene wifi na touch hd? som v tom, ze ak by bol problem hardwarovy, tak wifi by nebola vobec funkcna, ona ale siet vzdy najde okamzite, aj tam, kde je horso signal, chyba nastava az pri priamom pouzivani... vcera som napr. bol na webe cez wifi asi hodinu, vsetko krasne slapalo, potom som wifi vypol a ked som u po nejakej hodine znovu zapol, aj ked siet rozoznal a pripojil sa, uz sa surfovat ani updatovat aplikacie cez wifi nedalo... precital som si kopec for, aj zahranicnych, dost ludi s tym malo problem ale mne ziadny navod na upravu v nastaveniach zatial nepomohol... existuju este nejake skrite nastavenia wifi wo win mobile alebo moze ist ozaj o hardwarovy problem?
Martin77
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 13, 2010 16:22
Zařízení: HTC Touch HD

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od Martin77 »

Mám podobný problém, na dvou wifi sítích se připojím úplně bez poblému a na dalších dvou ani boha! Na wšech sítích je nastaveno WPA a hesla opravdu zadávám dobře.Doma se mi připojí asi tak po 20 minutách. :(
Slid
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon srp 23, 2010 11:31
Zařízení: HTC

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od Slid »

Vyzkousel jsem 6 WiFi pripojeni, znacky routeru D-Link, LinkSys. WPA-PSK, WPA2-PSKA. A na dvou zarizeni jsem se nemohl zaboha spojit. Sice jsem nakoupil adresu z DHCP, ale na net jsem se nedostal, vzdy to vyhodilo hlasku neco ve smyslu spatne pripojeni, zkontrolujte sve zarizeni nebo pripojeni. Jeden znich byl muj WiFi router co mam doma, cili me to dost stvalo. Zkousel jsem vse mozne se zabezpecenim a stale nic, notebook, jiny mobil bez problemu se spojil a frcel. Cili jsem pogooglil a zjistil jsem, ze tento problem maji i jina HDecka. Samo mam posledni ROM atd. Nakonec jsem nasel doporuceni, WiFi router nastavit na 11 kanal a v HDecku nastavit v zalozce Rezim napajeni - Rezim uspory energie NEJELEPSI VYKON cili posuvnik dat doleva a ejhle WiFi zacala frcet na obou zarizeni, kde predtim ani tuk, pokud dam na Nejnizsi spotreba jak jsem to mel v defaultu tak se na nich nespojim. Na tech zbylejch ctyrech bez problemu, ale tady nic. Nevim vcem je problem u HDecka, ale frci to a me to pomohlo, stejne tak jinym lidem. Cili vyzkousejte. :wink:
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od peter63 »

Ake radio pouzivas?
lukassoT-HD
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 04, 2010 22:39
Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"

Problém s Wi-Fi

Příspěvek od lukassoT-HD »

Zdravím, nechci zakádat úplně nový topic, ale můj dotaz směřuje k tomuto nadpisu.
Můj problém je asi jen otázka nastavení, ale: stáhul jsem si WifiProfiles (http://blog.renestein.net/CategoryView, ... obile.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;) a vytvořil profil. Nastavil podle návodu, ale wifina funguje jen když je aktivovaný ActiveSync. Když jej odpojím, jsem sice připojený, ale stránky nefungují. Za názory děkuji.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů