HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by aeon101 »

Na pocketnow vysla nova recenze a na fotkach je ta skvira na zadni strane taky priserna...:-(, neni mi proste z toho dobre...

http://m.pocketnow.com/android/htc-desire-hd-review" onclick="window.open(this.href);return false;

Dan
Havim
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Oct 30, 2010 16:49
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Havim »

Nevíte o slušným držáku do auta, aby telefon mohl sloužit jako navigace. Našel jsem pouze jeden typ na sunnysoftu - brodit držáki pasivní. Ale ten se mi opravdu vůbec nezamlouvá. Raději bych měl nějaký na sklo. Ale zatím není asi nic k sehnání. Nevíte o něčem?
faldicek
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Thu Apr 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by faldicek »

Misha kulicka wrote:Mate nějaký tip na pouzdro? Mé požadavky: kožené, horizontální, s klipem + možnost zajištění poutkem proti vysunutí z klipu.
Já si nechal vyrobit z kůže takovéhle: Image Je to vertikální s klipem, zajíštění nemá a není potřeba, péro drží jak židovská víra a to i po delší době, nechával jsem si u něj dělat pouzdro už na třetí telefon a vždy amx. spokojenost...
Mám ho odsud: http://www.vyrobkyzkuze.wbs.cz/Pouzdra- ... -Case.html" onclick="window.open(this.href);return false; stačí mu napsat jaká je tvá představa a on ho vyrobí. Stálo mě to 450 kč i s poštovným...
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by YAMATO »

H
JackalJackal wrote:YAMATO: podívej se na tuto aplikaci: http://www.appbrain.com/app/folder-orga ... cOrganizer" onclick="window.open(this.href);return false; Můžeš si seřadit ikonky jak budeš chtít, je za dobrý peníz a umí toho dost. Nemusíš používat menu. Hodiš widget na plochu a máš ikonky co potřebuješ pořád na očích.

http://www.folderorganizer.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
Super věc, díky!
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by aeon101 »

To Jackal:
To jako promin Jackale. Vy si tady diskutujete, ja jen naskocil. Ale videt tohle na jednem z nejctenejsich a nejduverivejsich servru v ramci recenze je prave to, do ceho se (aspon pokud vim) vuci HTC nikdo ofiko ze zurnalistu nepustil, tak mi nedalo nezareagovat, tot vse...no a k tomu jsem pridal osobni povzdech jako spousta jinych lidi...
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 73
Joined: Tue Aug 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by asahi »

Na druhou stranu, pokud nekdo resi nakup novyho telefonu a neni to milionar, tak je pochopitelny, ze takovy veci musi zvazit. Ja mezeru mam taky, ale je temer neznatelna, dost zalezi jak peclive se ten kryt zasune. Kdybych si o tom tady neprecetl, tak me ani nenapadne, ze tam skvira je (a ikdyz je mala, tak je malinko videt dovnitr pristroje). Ale netrapi me to, vic me trapi nizka hlasitost pri hovorech.

edit: Jak je to prosim s tou predinstalovanou navigaci? Je to jen na 30 dni od prvniho zapnuti telefonu?
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by mike-biker »

Ta je úplně neplatná, mě se jí ani nepodařilo zprovoznit. :-(.

EDIT: Tak neplatný jsem já! :tlem: . Chybka - musel jsem jí přeinstalovat a už to faká. Zřejmě to bude něco jako Navigon trial, kdy se tahají data. Vyzkouším! ;-)
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by jacek »

@ asahi : jsi jeden z mála, napíšu snad jediný, kdo je nešťastný z nízké hlasitosti......vada kusu? Jak jste na tom ostatní? Jackal O.K., to již napsal :grin:
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Luboš Klicpouch »

Navigace je licencovaná na 30 dní od prvního zapnutí právě té navigace, ne telefonu. Licence lze později dokoupit. Co se týče hlasitosti při hovoru, s tím asi problém nenám, ale to je hodně individuální.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by janiss »

No ja si myslim ze hlasitost je super ja drzim telefon od ucha aj pol metra niekedy a pocujem co druha strana hovori aj napriklad na stredne rusnom namesti samozrejme to mam na maximum.Takze asahi nerad to hovorim ale mam dojem ze by si mal reklamovat lebo tak ako to ide mne by malo stacit kazdemu si myslim a ak to niekomu nestaci podla mna sa to neda nazvat nizkou hlasitostou urcite nie.Alebo skus dat fon k druhemu uchu mozno mas jedno uchov prde** :-D
Neber to zle to bola sranda.
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Pistolník »

Mám otázku nejspíše na Jackala - to je navigační sběratel :tlem: Vestavěná navigace funguje velice pěkně a její zakomponování do celého systému je super. Mapy má evidentně zcela nové (kruháč, který je postaven cca 1/2 roku). Jediná nevýhoda je fakt malá hlasitost pokynů (radio v autě už k tomu nezapnu, jak u dřívějšího HD2, kde na mě Liška řval).
A teď otázka? Jsou tam nějaké mapy na kartě, ale zdá se mi, že vyhledávání míst je jakoby online. I během navigování mi připadne, že se něco stahuje. Jak to je, nevíte? Jde o to, dá-li se s tím jet za hranice (drahý roming)?
A jak je to - zaplatím-li si licenci s aktualizací map? Stahujou se offline, nebo to běží online? Je to pro mě trochu záhada.
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 73
Joined: Tue Aug 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by asahi »

Pistolnik: Ja jsem se v tom vcera malinko vrtal a kdyz vjedes do nastaveni te navigace, tak dole je lista s vyberem sekci, kde se da zakoupit navigace pro urcitou zemi, radary, kamery atd., vse zvlast, jak to tak vypada. Zaroven je tam sprava mapovych podkladu, vidis co mas nainstalovane (lze to smazat) a je tam seznam dalsich zemi, jejichz mapy si bezplatne muzes stahnout. Porad si vsak nejsem jistej jak to facha s tou navigaci, prislo mi, ze po tech 30 dnech nebude moznost navigovani, ale bude moznost mapy otevrit a prohlizet si je, tzn. stale jakoby moznost navigovat se "offline" bez gps.
To co si system mozna stahuje by mohly byt obchody, restaurace a dalsi POI.
mikro
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Wed Oct 07, 2009 8:22
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by mikro »

tak musim sklamane povedat, ze som musel HTC Desire HD reklamovat :( GPS fix sa stale spomaloval a niekedy to bolo aj 20minut na volnom priestranstve, cez GPS Status som videl ako najde satelit, dva a potom reset a takto stale dookola, totalny paradox, neviem co s tym moze byt, na skladoch nie su, takze asi budem plnych 30dni bez phonu :( bo sa ma naskladnit dalsia varka az na konci mesiaca a pochybujem, ze uz dnes maju nahradne diely.....

ibaze by mi to neuznali :)
faldicek
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Thu Apr 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by faldicek »

Hlasitosti hovoru taktéž nemám co bych vytkl a to nemám zrovna nejlepší sluch...
petrher
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Sat Oct 23, 2010 15:40
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by petrher »

S tou navigací by mě to taky zajímalo - už si týden píšu s HTC, ale za celou dobu jsem z nich nic nedostal. Ptal jsem se na tu vestavěnou (uvedenou pod názvem špičkovou) navigaci - jak je to s nákupem, jestli to lze jenom přes telefon, co je to za navigaci a je tam u možnosti nákupu jedna z možností : "Životnost" - jestli je to doživotně. Jak je to potom s aktualizacema. Podle odpovědí mi přijde, že nevědí a mlží.

Na tyto otázky jsem nedříve dostal odpověď :
Copilot pro operační systém Android lze zakoupit u společnosti ALK, prosím, prohlídněte si následující link http://www.alk.eu.com/copilot/" onclick="window.open(this.href);return false; Verze pro Android je k dispozici zde http://www.alk.eu.com/copilot/android/" onclick="window.open(this.href);return false; Nicméně doporučuji potvrdit kompatibilitu u společnosti ALK.

To mě opravdu nezajímalo, tak jsem prudil dál a jediná odpověď byla :
Co se týče map na HTC Desire HD, jedná se o mapy společnosti TomTom. Podrobnější informace naleznene na tomto linku http://investors.tomtom.com/releasedeta ... eID=520493" onclick="window.open(this.href);return false;

V linku je tisková zpráva o spolupráci HTC s TomTomem.
Navigacím nerozumím, ale myslím si, že vodotisk na mapě navigace Route66 nemá s TomTomem nic společného - to je snad jiná firma ?
Takže se budu ptát dál.
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 263
Joined: Mon Jun 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by laco73 »

...si vzorný zákazník...ale tak to je správne!. Oni su tu pre nás a mali by byt vyskolení na každý produkt. Tiez pracujem v obchode. :)
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 73
Joined: Tue Aug 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by asahi »

Informace o TomTomu jsou zastarale, asi doslo ke zmene, ale na netu to v nekolika zpravach visi.
Prijde mi, ze ty mapove podklady jsou k dispozici neomezene a plati se jen za samotnou navigaci GPS, pak pripadne kamery, radary atd. Protoze i mapy lze stahnout zdarma, ale u polozky navigaci uz je platba za mesic, rok nebo dozivotni.
Je to takove zmatene hodne, ale navigace a provazanost v systemu se mi libi hodne.
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Pistolník »

To petrher: Jak budeš něco vědět, tak dej vědět :-D
To jackal: Tak vyzkoušej. Je fakt hezká, velice decentní, i když má malinkatý popisky i ulice. Přiblížení se nedá nastavit. Přiblížíš a hned se to zase vrátí. Měl jsem na WM iGO s Dimkou (to samozřejmě, co se funkcí týče, nemá konkurenci), ale tohle je dizajnově hezčí. Překvapila mě rychlost fixu GPS....asi tak hned.. :tlem:
Jindřich Veselý

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Jindřich Veselý »

co sem bloudil po par webech tak tam byl naznak toho ze R66 by se mel zamenit za tomtom u nasledujiciho vetsiho updatu. jen premyslim jak se to vyresi s tim kdyz uz si nekdo zakoupil licenci na R66 :D... ale ono je otazkou jak to doopravdy bude
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by janiss »

Zda sa mi ze niekto z vas tu vlastni aj desire hd aj hd2?Ak ano mohol by ten niekto skusit ci sa desire hd zmesti do puzdra pre hd2 co bolo original v baleni?
Post Reply

Return to “HTC Desire HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests