Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Monca
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 31, 2010 17:09
Zařízení: HTC Touch pro2

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Monca »

Ahoj, koupila jsem si tento telefon, mam ho 3 dny a premyslim, ze ho pujdu vratit. Vse je pomale, 2-3x denne ho musim restartovat, protoze zamrzne jako muj PC, ale na telefonu nejdou vymazat registry a proste jej udrzovat v poradku... Chtela bych tedy vedet, kde a jak muzu system v mojem telefonu aktualizovat, popripade urychlit a taky se nejak starat o vydrz baterky, ktera je desna. 2x denne na nabijecku, to je moc. Moje staricka Nokia 3110 byla ve vsem rychlejsi, i kdyz nemela internet a podobny vymozenosti. Prosim Vas tedy o radu a pomoc, jinak ho ve stredu zajdu vratit a koupim si Sony Ericssona U8i Vivaz Pro. Dekuji predem za vase rady.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od koumes »

Na strankach http://www.sunnysoft.cz/htc" onclick="window.open(this.href);return false; je ke stazeni posledni oficialni ROM "Rhodium_HTC_EastEurope_2.07.401.1
Windows Mobile 6.5".A pokud nevadi EN jazyk,tak je lepsi neinstalovat pocesteni.A je zde par temat,v kterych se resi ruzne neoficialni ROMky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od htcjirka »

Dale nemuzes srovnavat ani rychlost ani vydrz cernobile nokie 3110 s timto,to je uplne zcestne.Vetsina takto HW vybavenych telefonu ma vydrz kolem 1-3 dni max,velice zalezi na vyuziti,pokud si s nim opravdu hodne hrajes pak klidne muzes nabijet i dvakrat za den.Pokud si ho koupila nyni,tak tam zrejme jiz posledni aktualni rom bude,WM pro tebe nebude to prave orechove,mela jsi lepe vybirat podle priorit.Cim te vubec zaujal tento telefon??
Monca
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 31, 2010 17:09
Zařízení: HTC Touch pro2

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Monca »

No hlavne vypadal pekne a chtela jsem vysouvaci klavesnici :). Je to asi hloupy, ale fakt jsem ho chtela, prala jsem si takovej telefon uz dlouho. Divala jsem se podle navodu na verzi softwaru a je to ta 2.07.401.1. Tak co mam teda delat? Mam ho vratit? A co rikate na ten SE co se bych si vzala misto toho HTC?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od koumes »

Tak pres Task manager(spravce uloh) pozavirej aplikace co bezi na pozadi,vypni Sens,dej windows default a uvidis jak se zrychli.
Monca
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 31, 2010 17:09
Zařízení: HTC Touch pro2

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Monca »

A kde to prosim najdu? Mam to v cestine a jeste se v tom telefonu nevyznam.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od htcjirka »

Monco ja se obavam,ze se s timto telefonem neszijes.Navic WM 6.5 rychlosti tomuto PDA nepridaji(puvodni WM 6.1 byly jak rychlejsi tak stabilnejsi),pokud jsi zvykla na neco sviznejsiho s vetsi vydrzi vol nejlepe neco bez OS a s funkcemi ,ktere vyuzijes.Je zajimave ze tobe jako zene se tento telefon libi uz vhledove,vetsinou slysim opacny nazor od opacneho pohlavi.A klavesnice u TP2 patri mezi nejlepsi..
Monca
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 31, 2010 17:09
Zařízení: HTC Touch pro2

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Monca »

Libil se mi na prvni pohled, proto jsem z nej tak zklamana. Jeste bych chtel zkusit povypinat co se da, pokud mi tedy pls reknete kde a jak :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od htcjirka »

Tak treba jeste zmenis nazor..Ja mam radsi anglictinu,ale pokud si dobre pamatuji tak v cestine Start-nastaveni-to te hodi na konec senze kde v obrazovce je vpravo dole dalsi polozka tu rozbalis a bude tam dalsi nastaveni nebo tak neco-pak uz today(nebo obrazovka today).Tam uz si vyberes jednotlive polozky k zobrazeni a odskrtnes pryc samozrejme senze.Kdyztak me nekdo opravi ci upresni kdo pouziva cestinu na svem TP2.
Monca
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 31, 2010 17:09
Zařízení: HTC Touch pro2

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Monca »

Diky vsem za rady, pisnu sem, jak to dopadlo. Jestli ho vymenim, tak mne nejvic bude mrzet ta klaveska. Je fakt perfektni.
HumBold
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 28, 2010 8:04
Zařízení: Touch Pro II

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od HumBold »

Ahoj,
měl jsem podobnou zkušenost a krom zbytečného týdenního dopisování s HTC podporou pomohlo až flešnutí. Osobně můžu doporučit poslední verzi ENERGY rom. Oproti ofiko rom - nemrzne, spousta věcí se dá přenastavit a hlavně nastavení uložit.
Monca
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 31, 2010 17:09
Zařízení: HTC Touch pro2

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Monca »

No s flashovanim nemam vubec zadny zkusenosti, tak nevim jak by to dopadlo. A navic, nestratim zaruku po to flashnuti? Jinak jsem povypinala co jste mi tu napsali a je to trosku lepsi, nicmene po vypnuti toho sense, nemuzu najit budik, coz je pro mne celkem zasadni. Potom, co jsem ho hledala 20 min, jsem to musela zase prepnot na sens a na plose kliknout na budika a naridit ho. Po teto zkusenosti jsem se rozhodla, ze pojde zpet do alfy a vezmu si ten SE. Diky vsem co se mi tu pokouseli pomoci.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od koumes »

Ale budik je v zakladnim titaniu u casu.
Monca
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 31, 2010 17:09
Zařízení: HTC Touch pro2

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Monca »

No kdyz jsem vypla sense, tak jsem nasla jen pripomenuti. Klikala jsem na cas co se ukazuje na plose, ale porad jen pripomenuti. V menu pak nastaveni, ale porad jen pripomenuti. Byla jsem fakt hodne vytocena a to mne presvedcilo o vraceni.
Mispulin
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 20, 2008 15:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace systemu na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Mispulin »

vyuziju tohoto tematu k dotazu: zkusili jste nekdo posledni patch primo ze stranek HTC s nazvem tusim Enhance stability of SMS? Nevite, co tvurci chteli rict tou ikonou v oznamovaci casti displeje o uspesnem odeslani zpravy? Absolutne nechapu jeji vyznam (objevi se, i kdyz zprava neni dorucena) a pak tam zavazi az do rucniho smazani. Otravne, velmi otravne! Da se to nekde vypnout? Nikde jsem nic na vypnuti nenasel...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti