SDHC karta

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

SDHC karta

Post by Pepa 3 »

Dobrý den. Prosím znalé,doporučte mi prosím kartu pro HD 2, 16 či 32G, třídu, evet. solidní zdroj nákupu.Díky,hezké večer.
User avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 156
Joined: Mon Feb 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

SDHC karta

Post by htctester »

32 gb nokia úplně v pohodě, pokud ne ve founu naformátuj a jede :wink:
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

SDHC karta

Post by Pepa 3 »

Díky za informace.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest