Exchange Doručená pošta zobrazuje iba týždeň

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 109
Joined: Fri Mar 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Location: Žilina

Exchange Doručená pošta zobrazuje iba týždeň

Post by datinko »

Zdravím, všimol som si teraz jednu vec

Mail mám cez exchange, hosťovaný u itsolutionsnow, a doručenú, aj odoslanú poštu mám v HD2 len za posledný
týždeň. Nechápem to, prešiel som všetky nastavenia..

V Outluku 2010 na PC aj v OWA sú všetky.. Kde to mám zle nastavené?

Inak, keď dám neaký ten starší mail vyhľadať, tak ho nájde, ale v pohlade inboxu mám iba posledný týždeň..
Prosím help, určite to bude volovina.

Robilo mi to pri rom 1.66, tak som dnes updatol na 3.14 a furt to samé.

Dík za pomoc.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest