Vrácení původního SPL do zařízení

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 218
Joined: Mon Jul 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vrácení původního SPL do zařízení

Post by vaseks0001 »

Lidi mam takovej dotaz. Moje HTC HD2 je stale v zaruce. Jelikoz HTC asik nevyda ofic rom Windows Mobile 6.5.5 + nove graficke rozhrani Sens tak jsem uvazoval o flesnuti neofic ROM. Jenze je problem, pri flesnuti neofic ROM musim provest odblokovani pomoci HSPL. Ale kdyz ji nainstaluji tak automaticky stratim zaruku na netu jsem cetl ze se to da vratit zpet pomoci nainstalovani ofic rom od htc primo s karty. A zajima me zda to v servisu nikdo nepozna ze jsem provedl odblokaci a pak jsem to vratil zpet.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Vrácení původního SPL do zařízení

Post by htcjirka »

Odpovim jen strucne,v tomto smeru co se tyce vraceni puvodniho SPL muzes byt plne klidny.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 218
Joined: Mon Jul 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Vrácení původního SPL do zařízení

Post by vaseks0001 »

Dobre, nebyl jsem si prave jistej. Dikec za odpoved
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest