Vrácení původního SPL do zařízení
-
vaseks0001
- častý přispěvatel

- Posts: 218
- Joined: Mon Jul 06, 2009 14:08
- Zařízení: HTC HD2
Vrácení původního SPL do zařízení
Lidi mam takovej dotaz. Moje HTC HD2 je stale v zaruce. Jelikoz HTC asik nevyda ofic rom Windows Mobile 6.5.5 + nove graficke rozhrani Sens tak jsem uvazoval o flesnuti neofic ROM. Jenze je problem, pri flesnuti neofic ROM musim provest odblokovani pomoci HSPL. Ale kdyz ji nainstaluji tak automaticky stratim zaruku na netu jsem cetl ze se to da vratit zpet pomoci nainstalovani ofic rom od htc primo s karty. A zajima me zda to v servisu nikdo nepozna ze jsem provedl odblokaci a pak jsem to vratil zpet.
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Vrácení původního SPL do zařízení
Odpovim jen strucne,v tomto smeru co se tyce vraceni puvodniho SPL muzes byt plne klidny.
-
vaseks0001
- častý přispěvatel

- Posts: 218
- Joined: Mon Jul 06, 2009 14:08
- Zařízení: HTC HD2
Vrácení původního SPL do zařízení
Dobre, nebyl jsem si prave jistej. Dikec za odpoved
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest