3GS Fotoaparát

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Post Reply
User avatar
trancewave01
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Tue Oct 13, 2009 15:42
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Nexus 6
Location: Vítkov

3GS Fotoaparát

Post by trancewave01 »

Mám takový problém, když s 3GS fotím, tak je většinou vše ok, ale pak se stane, že foťát znova zapnu (z multitasking listu), chci udělat fotku a obrazovka zčerná (vypadá to jako by se iPhone vypl). Je bez reakce. Když delší dobu podržím PowerButton, tak jakoby najížděl, ale vše trvá delší dobu než klasický start, ono to ani klasický start nebude, protože všechny programy co jely před pádem, jedou dále. Když dám opětovně fotit, udělá to to samé, takže pak musím foťák shodit v task listu a pak je vše po opětovném najetí foťáku ok. Dělá mi to na softu 4.1, dělalo to jak před JB, tak i po JB. Bohužel, co bylo dříve nevím, mám iPhone od softu 4.1. Je od našeho VF. Spuštěné programy na to vliv nemají, podlo to jak jen s foťákem tak i s dalšíma apps.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

3GS Fotoaparát

Post by barberry.pha »

No jestli ti to dela i u jinych app tak potom vsechno zalohovat a udelat restore bez obnovy se zalohy. A nedelat pak hned JB ale pockat jestli se to objevi, bude to asi sw chyba.
User avatar
trancewave01
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Tue Oct 13, 2009 15:42
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Nexus 6
Location: Vítkov

3GS Fotoaparát

Post by trancewave01 »

Tak vypada to,ze to pomohlo.Moc diky za radu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

3GS Fotoaparát

Post by barberry.pha »

Tak on kdyz je na iphonu nejaky problem a mas treba i JB tak vesmes by melo pomoct udelat restore a bez obnovy, sice se prijde o ulozene data treba v hrach, vse ostatni by melo jit ulozit ale iphonu to vesmes pomuze, takovy hard reset jako u wm ;) a doporucuji delat restor pres pc a ne obnovovat z iphonu, docela dlooouho to trva ;)
User avatar
trancewave01
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Tue Oct 13, 2009 15:42
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Nexus 6
Location: Vítkov

3GS Fotoaparát

Post by trancewave01 »

Presne tenhle typ restoru jsem udelal,takze taky jsem to zjistil.Kazdopadne diky za radu,pomohlo to.Uz jsem mel strach z o iPhone po dobu reklamace prijdu,ale. Se je ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply

Return to “Zařízení (iPad/iPhone)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest