Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
vincoxxx
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Sat Oct 02, 2010 10:07
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by vincoxxx »

Zdravim mam v gps navigacii mio 360 IGO 8 . Keby to skopirujem priecinok s navigaciou do telefonu islo by to ci ne ????
straky
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 81
Joined: Tue Feb 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by straky »

Dobrý den,
mám malý problém. Nedávno jsem provedl standartní HR (žádné programy pro práci se zvukem jsem neinstaloval). A teď jsem si všiml, že i když mám vše podle mě dobře zaškrtnuto, nejdou mi vibrace:
a) v normálním režimu při příchozí sms
b) zapnu profil vibrace, ani pro sms ani pro příchozí hovor nic nevibruje.

Prosím o kontrolu,jestli v nastavení zvuk a zobrazení mám vše dobře nastaveno - NORMÁLNÍ PROFIL
1. tichý režim - bez "fajfky"
2. hlasitost vyzvánění - obojí na polovinu
3. hlasitost média - na max.
4. systémová hlasitost - vypnuto
5. zvonění hlasového hovoru - terminated
6. zvonění videohovoru - terminated
7. vibrace telefonu - s "fajfkou"
8. vyzváněcí ton oznámení - animato tone
9. slyšitelné tony tlačítek - s "fajfkou"
10. slyšitelný výběr - s "fajfkou"
11. hmatová zpětná vazba - s "fajfkou"
12. intenzita vibrací - na max.
13. oznámení SD karty - s "fajfkou"
Dále už asi nemá cenu pokračovat v dalším výčtu.

PROFIL VIBRACE - se vším, co mohu měnit
1. tichý režim - s "fajfkou"
2. hlasitost media - na max.
3. vibrace telefonu - s "fajfkou"

Zkoušel jsem to všemožně poladit, ale bez výsledku. Obvzláště mě to štvě v tom profilu vibrace, kdy člověk necítí žádnou událost.

A teď ještě druhý dotaz. Používáte někdo nějaký program na zapnutí/vypntí datového přenosu? Mám Toggle data, ale i když mám povolené MMS, nějak to občas blbne. Chtěl bych jiný, který se dá použít jako widget, ale ty MMS budou chodit.

Děkuji za rady a tipy.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by anawarr »

Bočním tlačítkem +/- hlasitost, nastav na “minus“, až se ti objeví přeškrtnutý reproduktor. potom jednou “plus“ a objeví se ti profil vibrace. Defaultně to jinak nejde.

Pokud to nebude vibrovat, navštivt servis
straky
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 81
Joined: Tue Feb 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by straky »

Děkuji za tip, ale nepomohlo to. Zkusím nejdřív znova HR (i když se mi do toho nechce). Telefon mám novej, HR jsem dělal jen jednou a je divný, že to po něm nejde.

edit: provedl jsem standartni HR, nepomohlo to. Provedl jsem upgrade na verzi I9000XXJM1, 2.6.29 root@SE-S603 a ani tuk. Dneska jdu do Vodafonu domluvit se na reklamaci.

edit: vyřešeno, jsem láma. vibrace pro sms se musí upravit v nastavení sms zpráv, nikoliv v zvuk a zobrazení.
vincoxxx
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Sat Oct 02, 2010 10:07
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by vincoxxx »

Zdravim prosim vas ja som si v samsung kies vypol tam hore vpravo to zobrazovanie pripojenia telefonu a neviem ak oto zapnem nas5 ... nenajde mi telefon :( poradte prosim ja som skusil uz vsetko :( no iba to co ma napadlo :(
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by nofxsak »

zdravím, za tu chvíli co mám galaxy jsem vypozoroval jeden dost nepříjemný problém - poměrně slabý příjem Wifi - nejdřív jsem z toho vinil naši nezrovna dobře fungujíci školní síť, ale opravdu se tam, kde jsem se dřív normálně s HDéčkem připojoval nepřipojím...

máte podobný problém? možná je to pouze verzí radia
Havris
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Jun 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Location: Semily

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Havris »

bohuzel ja mam stejny problem... vischni kamosi se ve tride pripoji a ja nic... wifi je na tomto telefonu opravdu bida... doufam ze to opravi Froyo
User avatar
Demonicus
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 101
Joined: Sat Aug 22, 2009 10:02
Zařízení: BlackBerry 9810

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Demonicus »

Já se většinou připojuji přes 3G nebo EDGE, ale pokud zvolím WiFi, zdá se mi že opravdu má slabší signál, ale nijak výrazně.
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by nofxsak »

jde mi právě hlavně o to připojení ve škole, s takovou zas budu muset tahat i notebook

V seznamu změn u froya o tom nic není, ale nové rom radio by mohlo pomoct (aspoň u WM tomu tak bylo), nezbývá než doufat...
3G nebo edge bych používal taky, ale to by současná nabídka datových tarifů musela vypadat úplně jinak... (viz rakousko)
Kulifaj+kotuha
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Fri Oct 15, 2010 15:51
Zařízení: Samsung Galaxy

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Kulifaj+kotuha »

Potvrzuji slabé WiFi. Tam, kde Nokia E 51 šlape jako hodinky, signál od SGS jede jan na jednu čárku, častěji však vypadává vůbec. Rozdíl proti E 51 je skutečně markantní. Trochu pomůže držet foun za horní část, dole je totiž anténa, a ta se zřejmě držením trochu rozladí.
mkkm
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Mon Oct 25, 2010 23:55
Zařízení: Nokia

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by mkkm »

Mám v úmyslu zakoupit SGS.
Problémy s malou citlivostí příjmu Wi-Fi mě odrazují, protože je chci hodně používat

Otázka: S přechodem na nový OS Android 2.2 (Froyo) se situace s příjmem Wi-Fi zásadně zlepšila?
PaPe3814
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Fri Nov 05, 2010 0:30
Zařízení: Samsung Galaxy i9000

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by PaPe3814 »

Mam WiFi modul v pracovne a SGS chyta signal v loznici pres 4 zdi. Mozna je tam jedna carka, ale jede bez problemu. WiFi bych jako slabinu nevidel.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát lis 05, 2010 0:49) --

Ale potreboval bych poradit, jestli nekde v nastaveni jde vypnout datovy modul GPRS/3G. Zda se mi, ze to zere baterku, i kdyz se nic neprenasi.
hmyzak
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Wed Feb 10, 2010 20:28
Zařízení: Samsung Galaxy S

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by hmyzak »

Doporučuji aplikaci APNdroid. Používal jsem ji, dokoud jsem neměl aktivní internet v mobilu, každopádně jedním tlačítkem si můžete vypnout data přes mobilní sítě 8-)
Heblik
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Apr 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Heblik »

Ahoj mel bych zajem o koupi tohoto telefonu. Docetl jsem se , ze v novejsich telefonech nejde tzv trojhmat. Pokud tomu dobre rozumim je to HR do tovarnihoho nastaveni. Tak me zajima pokud se mi kousne mobil tak mi pomuze jen vyndani baterie jestli dobre chapu? Zajimalo by me dale zda telefon vleze do predni kapsy u rifli , protoze preci jen je celkem velky a pouzdro na opasku zrovna moc rad nemam. Dale pak jak je to s konstrukci vim ze je to plastak , ale zda ma aspon nejakou pevnost , prijde mi totiz ze na to jak je velky je dost tenky a doufam tedy , ze aspon neco vydrzi.
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Sat Feb 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Location: Havířov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by jjiirrii »

Pevný je dost, do přední kapsy se vejde, ale každý jsme přece jiní tak to jednomu přijde v poho a druhý to v té kapse nesnese. A co se týče trojhmatu: Pokud se ti kousne mobil, tak si myslím že žádná jiná možnost přece než vyjmout baterku není (až na ty , které mají resetovací dirku na stylus TyTN II, Diamond 2 apod.). Trojhmat použiješ pokud chceš dělat HardReset a to musí bý foun vypnutý přece ne?
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by anawarr »

pokud se kousne sgs, stačí na 10 vteřin podržet power button.
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Sat Feb 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Location: Havířov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by jjiirrii »

Díky anawarre, skvělá věc, zase jsem o kousek dál.
Heblik
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Apr 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Heblik »

jjiirrii wrote:Pevný je dost, do přední kapsy se vejde, ale každý jsme přece jiní tak to jednomu přijde v poho a druhý to v té kapse nesnese. A co se týče trojhmatu: Pokud se ti kousne mobil, tak si myslím že žádná jiná možnost přece než vyjmout baterku není (až na ty , které mají resetovací dirku na stylus TyTN II, Diamond 2 apod.). Trojhmat použiješ pokud chceš dělat HardReset a to musí bý foun vypnutý přece ne?
Myslim to tak, ze pokud se napr pri nahravani noveho firmwaru dostane telefon do faze , ze se blokne tak, ze uz snim nic nepujde delat vetsinou jeste muze pomoci ten trojhmat a pokud nejde udelat rucne tak mi nezbyde nic jineho nez to odnest do servisu coz je jako hodne haluz. Napiste mi tu nekdo kdo ho mate dele jak je to s tou konstrukci zda moc nevrze napr po 2 mesicich pouzivani atd. Baterie asi moc nevydrzi to chapu a jak je to s navigaci funguje slusne aspon ta zakladni co tam je ty google mapy ? Seka se vam moc? Snad pry to obcas i laguje jake jsou prodlevy v sekundach pri prechodu mezi aplikacemi?
Stanley_51
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Sat Nov 06, 2010 14:26
Zařízení: Samsung Galaxy S4 mini, Huawei P8
Location: Tachov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by Stanley_51 »

Mám Sgs cca 3měsíce, nosím ho normálně v kapse a zatím nikde nic nevrže.Objednal jsem si k němu ještě pouzdro z e-bay BLACK SILICONE CASE COVER FOR SAMSUNG i9000 GALAXY, abych se vyvaroval zbytečných odřenin.
Baterka při normálním užívání ( telefon, pár sms a mailů, nějaká hra popř. You Tube ) vydrží dva až tři dny. Mapy jedou dobře, vše probíhá svižně bez nějakých prodlev a ještě se mi nestalo, že by se sekl. Po aktualizaci na froyo se ještě zrychlily přechody mezi aplikacemi, nedá se říct v sekundách, je to okamžitá odezva.
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Galaxy S: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Post by nofxsak »

nofxsak wrote:zdravím, za tu chvíli co mám galaxy jsem vypozoroval jeden dost nepříjemný problém - poměrně slabý příjem Wifi - nejdřív jsem z toho vinil naši nezrovna dobře fungujíci školní síť, ale opravdu se tam, kde jsem se dřív normálně s HDéčkem připojoval nepřipojím...

máte podobný problém? možná je to pouze verzí radia

Takže po neoficiálním upgradu na oficiální froyo se zdá, že se připojí i tam kde to předtím nešlo (zatím ve 100% případů :) ), důvodem tedy zřejmě nebyl příliš slabý příjem Wifi, ale spíš problém Eclairu s certifikáty a přihlašováním do univerzitní sítě
-> bod pro froyo :idea: (kdybych to věděl, už ho tam dávno mám)

btw. GPS po update pořád stejná bída, hlavně ve srovnání s přesným fixem za 10s u HTC touch HD (ale ono mi přijde že GPS není to pravé ořechové u žádného androidího founu...)

EDIT: vypadá to, že GPS je na tom přecejenom o dost líp než na 2.1
Post Reply

Return to “Samsung telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests