HTC DESIRE HD A ZMĚNA OS

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Locked
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

HTC DESIRE HD A ZMĚNA OS

Post by TMASKA »

ahojte možná blbá otázka ale jak všude tet pišou , že do hd2 jde nahrát widle7 a tet i rom s htc desire hd ( android ) tak moje otázká zní , pujde nahrát naopak do htc desire hd widle 6.5 nebo widle7 ?

ještě prosím jednu otázku , jelikož zatím s androidem nemám žádné zkušenosti , instalujou se na android aplikace stejne jako na vidle budto exe instalaci nebo treba cab souborem ?
pyriah
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Tue Sep 16, 2008 22:46
Zařízení: HTC HD2

Re: HTC DESIRE HD A ZMĚNA OS

Post by pyriah »

Tak změna systému není vyloučena , když vidím co třeba cotulla dokázal s hd 2 (win 6.5 -andriod - Windows phone ) ale spíš je otázka jestli o to budou mít lidí zájem a někdo se do toho pustí . A aplikace androidu mají koncovku apk a je to stejný jak cab na win 6.5

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

HTC DESIRE HD A ZMĚNA OS

Post by Pavel Vlasák »

Střízlivým odhadem mohu zodpovědně říci, že NE!!!
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

HTC DESIRE HD A ZMĚNA OS

Post by Luboš Klicpouch »

TMASKA wrote:pujde nahrát naopak do htc desire hd widle 6.5 nebo widle7 ?
Proboha, proč by jsi to dělal? Mám sto chutí toto téma odstranit, ale jen jej zamknu pro výstrahu. Tohle je tu více jak milionkrát napsáno.
Locked

Return to “HTC Desire HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest