vypinanie htc-cka

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
ketrinmiky
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Fri Oct 01, 2010 18:59
Zařízení: HTC Touch HD (BlackStone)

vypinanie htc-cka

Post by ketrinmiky »

prosim o pomoc. mam htc touch hd a viackrat sa mi stalo ze sa z nicoho nic vypol a potom ho bol aj problem zapnut. niekedy stacilo vybrat bateriu dat ju spat a islo zapnut ale niekedy som ju musel vybrat na dlhsie. najnovsie sa mi stalo ze sa mi zmenil datum z aktualneho na rok 1995. poradte mi ci to moze byt softwarom alebo ide o hardwarovu chybu. dakujem
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

vypinanie htc-cka

Post by TMASKA »

flasni jinou rom a uvidis , jinak asi reklamace nebo odpadkovy koš :smile:
ketrinmiky
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Fri Oct 01, 2010 18:59
Zařízení: HTC Touch HD (BlackStone)

vypinanie htc-cka

Post by ketrinmiky »

uz som skusal aj ine rom aj oficialne a nepomohlo. dnes som pozeral youtube a po chvili vypol. normalne som znovu zapol dal som youtube a isiel. tak ja uz neviem.
User avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 293
Joined: Tue Apr 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Location: Praha

vypinanie htc-cka

Post by groovox »

Příčina může být v baterce, má už asi odslouženo. Zkus novou.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

vypinanie htc-cka

Post by htcjirka »

Ja bych se tez priklanel - zacit u baterky..
ketrinmiky
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Fri Oct 01, 2010 18:59
Zařízení: HTC Touch HD (BlackStone)

vypinanie htc-cka

Post by ketrinmiky »

asi zvolim tu reklamaciu lebo baterka je asi mesiac stara. tiez som myslel ze uz ma odsluzene ale asi to nebude tym. raz sa mi ho ani nedalo zapnut. tak som potom vybral baterku objednal novu a kym prisla tak bola ta stara z neho vybrata. dal som novu a nic. potom sa mi ho nakoniec nejako podarilo rozbehnut na starej. ked to pojdem dat reklamovat tak tam staci nahrat hociktory oficialny rom? aby s tym neboli problemy. ci by tam mal byt presne ten co tam bol ked bol novy?

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 02, 2010 21:24) --

a moze sa stat ze by aj nova baterka nejako blbla ze by to bolo nou? da sa nejakym softwarom odsledovat baterka?

-- doplnění předchozího příspěvku (úte říj 19, 2010 19:42) --

Tak uz sa konecne ozvali zo servisu :) Je tam vymenena zakladna doska. Zajtra mi to konecne donesie kurier tak uvidime :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 25, 2010 20:44) --

tak uz je to ok. pda-cko slape ako ma :)
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest