michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
hall80
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 16, 2008 14:41
Kontaktovat uživatele:

michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Příspěvek od hall80 »

Zdarec chlapi:)..zacal jsem to psat jako chybu michals75 ROMky (posledni ted prave instalovane),ale vypada to na chybu neceho jineho :(.
1.Vsichni pisi o suprrychlem nabihani GPS..u me je to naprosto stejne jako u SHIFU ROMs..ve ktere to melo byt take suprrychle (teply start i po soft resetu 2-3 sec, studeny po vypnuti zarizeni do 30 sec). Stale mi to trva po softresetu i 2-3minuty pokud nejedu. Za jizdy klidne i 10minut!
2.Nefunguje Pigeon..pouze posledni verse ted stazena (asi nejlepsi neotravny rychly prehledny ICQ atd)
3.Hodne se seka TomTom .. obraz.. proste je to podstatne pomalejsi nez moje puvodni 6.3 SHIFU (jen me neberte jako kritika..jen to tu pisu prosiim :) )
Po doinstalovani GFX Boostu se to nejsis zlepsilo..jeste to otestuji ale vypada to podstatne lepsi
4.Dost casto se mi ted stalo, ze zhavarovalo graficke prostredi (pred GFXboostem)..proste zustal vyset screen z posledni aplikace a neslo nic jinaciho nez softreset..pritom byl na pozadi slyset TOMTOM a hrala mi z S2P hudba.
(Muze za to ale mozna i SPBMSH .. ale toho se zbavit nechci, jelikoz jako jedine dela z WM plnohodnotny stroj s rychlym prostredim ala GOOGLE.Na Manilu se musi brejlit aby se clovek prstem zastavil tam kde chce(hlavne v aute) a CHOME je na me moc jednoduchoucke:) )
Obcas pri zmene rotace,nebo pri zamknuti S2U2 problikavaji tak 2 sec navzajem screeny..jako kdyby nevedel co zobrazovat.
5.Nefunguje mi equalizer..sice jde spustit,ale nejde pak stejne zapnout tim zaskrkavatkem,takze nereaguje na zmenu.
Uf to je asi vse..pokud tedy stojis o hlaseni nalezenych chybek:).
Pokud ne,tak se vsem moc omlouvam...

PS: nestalo se vam nekomu ze se zmenila barva fontu v SPBMS vypisu hovoru?..mam ted nejakou tmavou barvu z nicehoz nic...a nejsou cisla skoro videt :(..
PS2:vyuzivam kaisera na asi 110proc..pac mi normalne v aute bezi TOMTOM,S2P,ICQ/Skype,Dopisuju v excelu jizdy a to vse najednou..tak je mozne ze je to v teto ROMce asi uz moc :)..ta GPS me ale stve:(..je to mozna versi primo HW telefonku,protoze treba "keca" s aktualni vejskou..a to nekdy i o 70m!
ROM:michals75 ROM WM6.5.3 CZ
Radio: 1.71.09.01

-- doplnění předchozího příspěvku (pát srp 06, 2010 9:38) --

to fastlander:
Panacku nekdo si na to nekde u teto rom stezoval, ale jinak asi nikomu se to nestava..tam byl na foru taky jediny.
Zkus trebas jak nekde doporucujou udelat FLASH na origo HTC ROM a pak az FLASH na michals75ROM.
Popripade taky jaky mas RADIO ROM?..s blbou versi radia to muze zlobit. Radio je tak trosku jako BIOS pocitace.Zprostredkovava komunikaci s HW..nejen telefonem ale i GPS,BT a tusim i wifi..takze se kukni radsi esli nemas nejakou starou radiorom (Nastaveni/system/informace o zarizeni - verse radia. posledni a asi nejlepsi na signal a GPS je 1.71.09.01. (prej vic zere,ale me se to nikdy neprojevilo)

Chlapí, funguje někomu ten equalizer?..zkusil jsem ho i přeinstalnout a nic.Nejde zapnout.
Diky.
TriFith
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 05, 2007 18:22
Zařízení: LG G2 16GB

michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Příspěvek od TriFith »

Ahoj lidi...

oprasil jsem asi po roce a pul svoje TyTN II a prehral sem ROMku na Michals75...
ROMka je pekna esteticky, i funkcne, ale desne casto mi zatuhne a trva treba minutu nez se telefon rozbehne...
do te doby muzu mackat co chci klikat kam chci a nic se nedeje...

Nevite nekdo co s tim?
resp... myslim, ze by stacilo telefon uplne smaznout a nahrat vsechno znova, ale uz vazne nevim jak se to dela...
rok a pul jsem HTC nemel v ruce... Poradite mi co s tim? diky
hall80
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 16, 2008 14:41
Kontaktovat uživatele:

michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Příspěvek od hall80 »

áhoj :)
Smazání přepisovatelné paměti kde jsou uloženy doinstalované programy a provedená nastavení včetně seznamu čísel,kalendář, atd se dělá jednoduše.
Start - Nastavení - systém - Vymazat paměť..(vymaže se pouze to co je na interní pamětí - ne na paměťové kartě)
Potom by se te měl zeptat jestli opravdu chceš..a pak už maže.:)
Kdybys měl čas, mohl by ses prosím podívat, jestli ti funguje po připojení hluchátek ten "Audio zesilovač?"
Mě bohužel už nikdo neodpověděl. Prostě nejde ten checkbox zatrhnout aby to fungovalo:(.
Jinak v ROMce je asi chyba i v ".NET FX" - bohužel ho michals75 zakomponoval přímo do ROM a tím pádem mi nejde nějak přeinstalovat - chce to odebrat předchozí verzi,ale neni jak - nemá odinstaler.(musel bych teda přez registry,no:( )
Dej vědět jestli přeinstal pomohl
- já jí bohužel kvůli equalizeru budu dávat pryč - mám mobil jako mediastation v autě a equalizer je pro mě podstatný:(
Ahoj
Marty9xxxx
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 27, 2010 19:52
Zařízení: HTC TYTN II -> MDA T-MOBILE (vario)
Kontaktovat uživatele:

michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Příspěvek od Marty9xxxx »

Ahoj, osobně používám na Kaiseru Tuhle ROMku a jsem naprosto spokojenej, jen Javu doporučuju nahradit, ta původní verze, co je tam, je na dvě věci :-D

S navigací jsem na tom tak, že Quick GPS mě sice někam posílá, ale Tomtom 6 i 7 si mě najdou a vedou mě ;-)

Zkus a uvidíš, já mám tu s TouchFlo :-)

Mimochodem tak všeobecně, Klucí, nechcete něco jako vlastní webky pro kaisera? Vidím, že lidí je s ním dost a rád bych to stáhl na jedno šikovné místo i pro ostatní ... Jen Kaiser a nic víc!
Uživatelský avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Příspěvek od Tubuss »

Hele myslím si že na vlastní webky o TyTNu by brzy nebylo co dávat protože pokud se podíváme na xda tak jediné co se ještě nějak aktivně vyvíjí na Kaiser je android, WinMo už je víceméně zabitý a stále víc lidí co dělalo romky přechází na jiné telefony (zejména TP2)..
Trebor
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 25, 2010 14:08
Zařízení: Kaiser - TyTN II

michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Příspěvek od Trebor »

Ahoj, snad se tu najde jeste nekdo aktivni, kdo mi odpovi.

Vcera jsem si nahral tuto ROM a zatim se tak nejak seznamujeme a to i s prostredim Sense. Ale mel bych dva dotazy:

1) po nahrani ROM mam slabsi prijem signalu=v Praze, kde jsem mel puvodne plny signal, tam mam nyni jednu az dve carky:-( - radio mam nahrany to doporucovany(jiz kdyz jsem prechazel pred nejakou dobou na WM6.1, tak jsem si ho tam nahral) - mam dost strach, co to udela, az se dostanu na misto se slabsim signalem = mate nekdo nejaky napad?

2) nevite, jestli se u teto ROM s Manilou da pouzit na upravu uvodni obrazovky toto Co0kie's Home Tab v1.8.5 - ty hodiny s pocasim na muj vkus zabiraji zbytecne moc prostoru, ale klasickou uvodni obrazovku WM taky nechci mit.

Predem diky vsem za odpovedi
hall80
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 16, 2008 14:41
Kontaktovat uživatele:

michals75 ROM WM6.5.3 CZ HTC Kaiser

Příspěvek od hall80 »

Aktivní asi už moc není..mě nikdo neodpověděl:).
Ad1. Se signalem by ROM neměla mít nic společného - o ovládání WIFI,GPS,BT(asi) a GSM (možná i FOTO) by se měla starat RADIOROM.
I když mě se po nahrani teto ROM zlepšila uvodni detekce GPS..hlavně pokud byl kaiser resetnut.
U mě přetrvávají problémy s nefunkčním equalizerem, zlobícím ".NET" a JAVOu, která nesprovozní spousty appletů,které na normální JAVE jdou.
AD2. s tím ti bohužel neporadím:(.MANILU bohudík nepoužívám.Její efektní krásné rozhraní,na kterém ale vlastně není nic vidět mě po pár minutách euforie naštěstí opustilo:).Již dávno jsem si z mého Kaisera a předtím TyTNa udělal dobře ovládaný stroj pomocí SPB MS3..které mi přijde asi neinteligentnější:).(Jen kdyby existoval lepší kalendář pro SPB3..třeba SPB DIARY=D)
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů