Problém se zvukem při vyplém displeji

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
ipkisek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 20, 2010 11:27
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Winterberg

Problém se zvukem při vyplém displeji

Příspěvek od ipkisek »

Ahoj.Už mi to dělá dlouho a pořád nevím co s tím.Při puštění přehrávače hudby,jakéhokoliv,když nastavím,aby se mi vypnul displej,jede to tak 10 sekund s vypnutým displejem a pak se to kousne,přestane to hrát.Když zapnu displej,zvuk se začne třepat,jakoby echo a nakonec nejdou mi pak zvuky a musím udělat soft reset.Když mi displej jede a něco pouštím,vše ok.Čím to může být?Děkuji za případnou pomoc.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Problém se zvukem při vyplém displeji

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jaký používáš přehrávač? Jinak doporučuji místo vypínání zařízení přes powerbutton nebo časý spořič použít některý z free programů na vypnutí obrazovky. Rozdíl je v tom, že ten program neuspává zařízení, to je stále v chodu, jen je vypnutý displej.
Programů, které tohle umějí je hodně, napadá mě momentálně třeba Screen Switch( http://www.freewarepocketpc.net/ppc-dow ... h-1-1.html" onclick="window.open(this.href);return false; ) , pokud by nevyhovoval, stačí pogooglit a určitě něco najdeš.
ipkisek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 20, 2010 11:27
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Winterberg

Problém se zvukem při vyplém displeji

Příspěvek od ipkisek »

Když jsem muziku přehrával v Core player,tam je v nastavení vypnout obrazovku,tak to dělalo.Teď používám S2P v 0.83,tam je taky v nastavení vypnout displej a dělá to pořád.Nevím.Možná je to telefonem.Dělalo mi to při WM 6.1 tak jsem tam dal 6.5 a dělá to stále.Ale zajímavý je,že když tu hudbu nahraju do paměti tel.jede to.Ale jakmile to jede z karty,K.O.Ale karta mi jede normálně.Fakt nevím.Zkusím ten softík,co jsi mi psal a zkusím to.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát říj 01, 2010 15:11) --

Tak mi to bohužel dělá pořád i s tím softíkem na stmívání obrazovky... :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (pát říj 01, 2010 16:18) --

Tak už jsem na to přišel.Je to divný,ale dělá mi to paměťová karta.Zřejmě nespolupracuje dobře s telefonem.Mám tam 16 Gb A-Data turbo class6. Když tam dám gigovku,vypne se displej a jede to normálně tak jak má.Přehodím karty a je to to samý.Taky se mi stává,že mi občas telefon tu kartu vůbec nenačte,najednou tam není....
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů