Samovolné zapínání WiFi etc.

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
oLukash
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sat Jul 10, 2010 18:02
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Samovolné zapínání WiFi etc.

Post by oLukash »

Ahoj, po instalaci programů NacreWare Anniversary, Spb Phone Suite, SPB Weather 2.4, Saman WM5NewMenu a Multi Key v 1.1 (vím, že je to warez, ale neůžu ho za boha najít, kam se ta mrcha nainstalovala, když jsem ho chtěl zkusit odstranit) se mi stává velice šalamounská věc. Po zapnutí telefonu se mi vždy něco bugne. Pokud mám telefon vyplý a přijde mi sms, -zapnu -přijde-nezobrazí se mi v SPB Phone Suite na Today u obálky, že mám nepřečtenou zprávu. Pokud se tohle nestane, nedojde zpráva, tak po vypnutí displaye horním tlačítkem a jeho následným zapnutím se mi automaticky zapne WiFi. Vše funguje tak, že pokud nastane jeden bug jako první, neprojeví se už ten druhý. Vše se stává jen po soft resetu a jen jednou. Jasná věc. odinstalovat postupně všechny programy a zjistit, který to způsobuje, jenže mně všechy náramně vyhovují. Stalo se to už někomu? :tlem: A ještě, pokdu si chci v menu nějakou ikonku přesunout nahoru, naklonuje se mi do startu a jediné co sní jde udělat je přesunout ji zas dolů, to se vrátí na své původní místo. V registech ji nevidím. HTC Touch Diamond 2 poslední ofiko rom + sunnysoft cz

-- doplnění předchozího příspěvku (pát zář 24, 2010 16:38) --

Moc všem děkuju za odpověď.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Samovolné zapínání WiFi etc.

Post by Ruslan Botsyurko »

Chybu způsobuje zřejmě některý z uvedených programů. Doporučuji zazálohovat data a provést Hardreset.
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests