Kresleni v HTC HD2
- Rady
- častý přispěvatel

- Posts: 198
- Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
- Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
- Location: Bánov
- Contact:
Kresleni v HTC HD2
Uvazuji o prechodu s HTC HD na HD2 a dost casto jsem na poznamky a ruzne nacrtky pouzival kresleni pomoci styluse. Jelikoz standartne stylus HD2 nema, ale da se dokoupit, tak se ptam jestli je nejaka moznost pomoci tohoto stylusu neco nakreslit.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Kresleni v HTC HD2
Ten stylus je úplně na...nic. Na kreslení na HD2 bohužel zapomeň (taky mi to chybí).
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest