HTC Wildfire

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Post Reply
lada3105
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sun Sep 19, 2010 20:50
Zařízení: HTC Wildfire

HTC Wildfire

Post by lada3105 »

Dobrý večer mám menší dotaz koupil jsem si HTC Wildfire (nemám skoro žádné zkušenosti s touto značkou) a chtěl bych se zeptat co vše je u toho mobilu zpoplatně (za co vše se platí) počasí atd. Děkuji za odpovědi + ve spuštěných službách je pár služeb spuštěno: Obex Service, connectivityService, Touch Input, MediaPlaybackService : co to je jestli z toho je něco zpoplatněno. Děkuji předem za rady

EDIT: Přišel jsem na to že je zde Datové připojení pokud ho vypnu mělo by se přestat stahovat všechny data a brát mi to kredit?? Vím že tenhle mobilní Telefon je hodně na to aby se tyhle věci používaly ale mám velký přístup na Wi-Fi tak to nepotřebuji. Děkuji ještě jednou
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

HTC Wildfire

Post by Jiří Hrma »

Přes datové přenosy funguje například synchronizace s Google účtem, aktualizace počasí, Facebook, Twitter, Android Market... zkrátka vše, co stahuje data z internetu. Pokud nemáš datový tarif u operátora, můžeš přenosy deaktivovat a služby nepoužívat, případně je používat (aktualizovat data) pouze při připojení na Wi-Fi.
lada3105
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sun Sep 19, 2010 20:50
Zařízení: HTC Wildfire

HTC Wildfire

Post by lada3105 »

Dá se přímo nastavit aby se mi vše aktualizovalo pouze když se připojím na Wi-Fi?
edit by admin: Necituj poslední příspěvek, je to zbytečné!
User avatar
vstepik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 50
Joined: Thu Jun 24, 2010 16:25
Zařízení: HTC TyTnII Kaiser->HTC Wildfire

HTC Wildfire

Post by vstepik »

Chtěl bych se zeptat jak to vypnu.Díky
novaros
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Thu Oct 14, 2010 14:38
Zařízení: HTC Wildfire

HTC Wildfire

Post by novaros »

lada3105 wrote:Dobrý večer mám menší dotaz koupil jsem si HTC Wildfire (nemám skoro žádné zkušenosti s touto značkou) a chtěl bych se zeptat co vše je u toho mobilu zpoplatně (za co vše se platí) počasí atd. Děkuji za odpovědi + ve spuštěných službách je pár služeb spuštěno: Obex Service, connectivityService, Touch Input, MediaPlaybackService : co to je jestli z toho je něco zpoplatněno. Děkuji předem za rady

EDIT: Přišel jsem na to že je zde Datové připojení pokud ho vypnu mělo by se přestat stahovat všechny data a brát mi to kredit?? Vím že tenhle mobilní Telefon je hodně na to aby se tyhle věci používaly ale mám velký přístup na Wi-Fi tak to nepotřebuji. Děkuji ještě jednou
Jak služby deaktivovat dneska mi přišla smlouva a jsem docela naštvanej takovej balík jsem ještě neplatil ? Měli by na to už upozorňovat při koupi mobilu. Já blbec se o mobilu neinformoval.
Post Reply

Return to “HTC telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest