HD2 a český komentář navigace

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

HD2 a český komentář navigace

Post by Pepa 3 »

Zdravím všechny uživatele HD2. Prosím o radu zkušené. Při přehrání ROM z původní 1.21 na 1.48 jsem přišel kdysi o český komentář v Copilotu. Problém jsem dosud neřešil, přesto by mězajímalo,jak český komentář pokud možno jednoduše doplnit. Rom 1.66 nepoužívám, nevím, z nějakých důvodů mé HD2 neprospívala.Díky za jakoukoliv radu.
User avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 156
Joined: Mon Feb 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

HD2 a český komentář navigace

Post by htctester »

pokud používáš copilot máš určitě na pc copilotcentral vers 2.0 , přes něj je to nejsnadnější a nejen to . jinak , Tvému HD2 neprospívá ROM 1.66 ? :roll: tak to nechápu .
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

HD2 a český komentář navigace

Post by Pepa 3 »

Nevím,kousal se a zamrzal.Zkoušel jsem 2x.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

HD2 a český komentář navigace

Post by Pepa 3 »

Myslím že asi jo,jen prosím tě poraď,kam to nakopírovat.Díky moc.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

HD2 a český komentář navigace

Post by Pepa 3 »

Díky moc,vyzkouším to,kdybych měl problém,tak se ozvu.Hezký den.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest