pro instalaci je potřeba novější Microsoft .NET Framework 4.0
stahujte ho zde : http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 86f32c0992" onclick="window.open(this.href);return false;
samotnou miniaplikaci zde : http://htchome.codeplex.com/releases/view/51464" onclick="window.open(this.href);return false;
a více info tady : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=767940" onclick="window.open(this.href);return false;

