ikony v hlavnom menu 4x4

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ikony v hlavnom menu 4x4

Post by majo9 »

dnes som to už mal ale neviem to zas nájsť.. nemáte niekto link aby boli ikony pod hodinami namiesto 3x3, 4x4 ??
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 201
Joined: Wed May 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Location: vsetin

ikony v hlavnom menu 4x4

Post by marek_proksa »

cookies home tab + CHTE editor ve verzi 1.8.5


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=633590" onclick="window.open(this.href);return false;
-spoustu nastavení, ikon, sloupcu, řádků, pozadí - i na všech záložkách...etc

- pročti si tohle, jestli si to nečetl...
http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=4&p=4#p4" onclick="window.open(this.href);return false;
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ikony v hlavnom menu 4x4

Post by majo9 »

to viem to mení všetko.... ale som niekde videl že nemení nič iné len sa nainštaluje súbor .cab reštartuje telefon a sú tam 4x4 ikony... iné to nič nemenilo...
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

ikony v hlavnom menu 4x4

Post by mike-biker »

majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

ikony v hlavnom menu 4x4

Post by majo9 »

preeesne túto stránku som hladal.. thx

-- doplnění předchozího příspěvku (ned srp 29, 2010 20:21) --

a používate to niekto ?? lebo keď to nainštalujem tak v start menu mi pribudnú okonky ako HTC calendar, HTC people, ootprints atd... viem sú tam aj original ale ja ich tam mám 2.. a keď ich cez resco explorer dám preč z plochy po každom spustení sa mi tam zase objavia...serem na to asi...
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

ikony v hlavnom menu 4x4

Post by mike-biker »

Já tedy ne, používám jen cookies home tab + CHTE editor. Umožňuje toho daleko víc. 8-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

ikony v hlavnom menu 4x4

Post by htcjirka »

viem sú tam aj original ale ja ich tam mám 2.. a keď ich cez resco explorer dám preč z plochy po každom spustení sa mi tam zase objavia...
Na to je take oprava na wmanii - uprava 32 - http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
Anebo pouzij tento cab - http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/per ... cicons.cab" onclick="window.open(this.href);return false;.
Po restartu se již zástupci neobjeví.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest