Resco Explorer

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

Resco Explorer

Post by majo9 »

Poviete mi niekto ako sa týmto pracuje ?? :D
lebo som si ho stiahol aby som si dal ikonu navigácie na plochu... lenže mi tam ribudlo aj pár iných programov a tie chcem dať zas preč.. stačilo by pár rád ako sa na plochu ikona dá dať a ako sa dá naopak zase odobrať...
díki.. :wink:

-- doplnění předchozího příspěvku (sob srp 28, 2010 11:22) --

no nič už to mám... ale mám takýto problém.. keď si dám na plochu navigáciu mám tam sygic.. dá mi ju tam ale nemá svoje logo ten mesiačik.. len také modré okienko... proste bez obrázku je to len ako aplikácia... ako si tam mám dať aby mala tá ikona svoj vlastný obrázok na ploche ??
dúfam že chápete niekto :D
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

Resco Explorer

Post by koumes »

Proc to delat tak slozite,kdyz to same a i vic umi Total Commander.A i s ikonou.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Resco Explorer

Post by YAMATO »

Resco to samozřejmě umí také...tedy jestli z toho šíleného popisu vlastně chápu, co chce :lol:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Resco Explorer

Post by htcjirka »

Presne tak,me i navic resco prijde prehlednejsi
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Resco Explorer

Post by IkE Blaster »

Jo u Sygicu je to složitější, má ikonu v samostatném DLL souboru. Myslím, že Total Commander umí ve vlastnostech zástupce tu ikonu změnit. Lépe já neporadím, Sygic již nepoužívám.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest