Mapy pro TomTom v telefonu?

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Location: Vyškov
Contact:

Mapy pro TomTom v telefonu?

Post by WoMec »

neporařilo se někomu rozchodit TomToma tak aby si našel mapy na interní paměti telefonu ? Mám 8GB variantu omnie2 a nechce se mi zatím kupovat přídavnou microSD kartu.
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 62
Joined: Thu Oct 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

Mapy pro TomTom v telefonu?

Post by šámot »

ahoj,
tomtoma jsem používal, ikdyž na kartě. v interní paměti jsem ho nezkoušel.
normálně bych ho tam nakopíroval a zkusil spustit. pokud se rozběhne, tak jen vyřešit satelity.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Jul 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Mapy pro TomTom v telefonu?

Post by KVARK »

Pokud opravdu nemáš v plánu kupovat paměťovku, ale chceš rozchodit TomToma, tak můžeš přejmenovat Moje Úložiště na Storage Card. Lze to jen udělat přes registry. Ale všecko co jsi na Moje Úložiště nainstaloval ti už nebude fungovat...
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Location: Vyškov
Contact:

Mapy pro TomTom v telefonu?

Post by WoMec »

@šámot: to uz jsem zkoušel ale nejde :(
@KVARK: to bych mohl zkusit, nainstalovanýho tam nemám nic, jenom mi poraď jde to změnit v těch registrech ;) .. díky

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 24, 2010 20:52) --

tak už jsem si pořídil microSD kartu a tenhle problém neřeším :D
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest