32GB microSDHC

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 62
Joined: Thu Oct 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

32GB microSDHC

Post by šámot »

ahoj,
myslíte, že bude O2 podporovat karty o velikosti 32GB?
díky za odpovědi, tom
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Posts: 862
Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Location: Ústí nad Orlicí

32GB microSDHC

Post by Radek Hübl »

Operator s tim nema nic spolecneho, pokud tvuj telefon podporuje format SD HC tak pobere karty prave az do kapacity 32 GGB.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

32GB microSDHC

Post by IkE Blaster »

Taky tě dostal, že? Zvykni si, že zde uživatelé Omnie II zkracují název na O2 :lol: jinak ano, bude

// WoMec: Já nebyl původní tázající a i jsem sám psal, že ano, bude... nechápu tě :)
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Location: Vyškov
Contact:

32GB microSDHC

Post by WoMec »

@MAO: pobavil jsi :) ... Omnia 2 -> O2
@IkE Blaster: na 99% ti fungovat bude 8-)
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest