ahoj,
myslíte, že bude O2 podporovat karty o velikosti 32GB?
díky za odpovědi, tom
32GB microSDHC
-
Radek Hübl
- smartstar

- Posts: 862
- Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
- Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
- Location: Ústí nad Orlicí
32GB microSDHC
Operator s tim nema nic spolecneho, pokud tvuj telefon podporuje format SD HC tak pobere karty prave az do kapacity 32 GGB.
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
32GB microSDHC
Taky tě dostal, že? Zvykni si, že zde uživatelé Omnie II zkracují název na O2
jinak ano, bude
// WoMec: Já nebyl původní tázající a i jsem sám psal, že ano, bude... nechápu tě
// WoMec: Já nebyl původní tázající a i jsem sám psal, že ano, bude... nechápu tě
-
WoMec
- přispěvatel

- Posts: 79
- Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
- Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
- Location: Vyškov
- Contact:
32GB microSDHC
@MAO: pobavil jsi
... Omnia 2 -> O2
@IkE Blaster: na 99% ti fungovat bude
@IkE Blaster: na 99% ti fungovat bude
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest