T-Mobile G1 - nefunguje připojení ke Google účtu

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Post Reply
xXDennyXx
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Sun Jun 27, 2010 18:42
Zařízení: T-Mobile G1

T-Mobile G1 - nefunguje připojení ke Google účtu

Post by xXDennyXx »

Ahoj vsem, mam problem, koupil jsem od kamarada T-Mobile G1 a po uvedeni telefonu do tovarniho nastaveni a zapnuti nabehne stranka at nastavim svuj ucet google. Dostanu se tam i kdyz chci jit na market. Dam dalsi a vytvorit a i pripojit nefunguje. vzdy tam zadam email a heslo, napise mi to prihlaskovani: (vas telefon komunikuje se servery google...) jenze pri gprs vidim ze to nekomunikuje a prez wifi taky ne protoze mi to napise vzdy:

Nelze navazat spolehlive datove pripojeni k serveru.
Muze se jednat o docasny problem nebo pro vasi SIM nemusi byt zprovozneny datove sluzby. Pokud problem pretrva, zavolejte zakaznickou podporu.

Internet v mobilu prez gprs a i wifi mi jinak funguje jak na aplikaci youtube tak v prohlizeci. Nez sem si od kamarada tel koupil market mu sel. Nevite co s tim?

\\ Úprava názvu vlákna. 'Prosím pomoc T-mobile G1' nevypovídá o problému. Farokh
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

T-Mobile G1 - nefunguje připojení ke Google účtu

Post by Luboš Klicpouch »

Napadá mě jedině zkusit provést HardReset znovu a vyzkoušet, zda opravdu máš internet. Zkusit se nejprve připojti an nějaký web, jestli se opravdu načte. Problém vypadá jako kdybys byl bez připiipojení k netu.
Post Reply

Return to “Operační systém Android”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests