Kontakty z WM6 do Androida

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Post Reply
iggii
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Fri Oct 12, 2007 18:41
Zařízení: LG Optimus P990

Kontakty z WM6 do Androida

Post by iggii »

Už se to tady řešilo asi milionkrát, ale pls. poraďte.
Vyexportoval jsem si kontakty z WM6 do gmail účtu - vše ok, zobrazují se tam tak jak mají i s tel, čísly apod, pak jsem připojil droid telefon a nechal synchronizoat s google accountem a v telefonu po proběhnutí akce mám jen jména - jinak vůbec nic, ani příjmení, ani tel. čísla...??? Když jsem zkusil exportovat z gmailu do souboru vCard a ten pak naimportovat do Droidu, je tam vše ale je to naházené v poznámce - tzn. nepoužitelné, nechová se jako číslo ale jako hromada textu...

Poradí někdo? Díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Kontakty z WM6 do Androida

Post by Jiří Hrma »

já jsem postupoval stejně a problém jsem měl paradoxně v té části synchronizace dat z WM telefonu do Google účtu, tam se mi nechtěl přelít kalendář a tuším že pracovní čísla u kontaktů. Na druhý pokus se to ale povedlo a po přihlášení skrze ten účet k telefonu s Androidem se mi už data stáhla v pořádku. Takže to ještě zkus znovu. Případně se nabízí řešení Missing Sync pro Windows, ale ten je placený. Existuje ještě freeware Android-Sync, ale ten mi zase z Outlooku do Android zařízení nepřevedl fotografie a kalendář se synchronizoval až na druhý pokus.
iggii
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Fri Oct 12, 2007 18:41
Zařízení: LG Optimus P990

Kontakty z WM6 do Androida

Post by iggii »

Jediná možnost asi bude přes outlook a HTC sync - tady se vyplati brat věci od HTC
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Kontakty z WM6 do Androida

Post by Jiří Hrma »

jo, HTC Sync to taky zvládne. Ale ty si nepsal, jaké máš zařízení (vyplň si ho pls u sebe v profilu). To pak pomůže při řešení případných dalších problémů.
Post Reply

Return to “Operační systém Android”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests