po prvním zapnutí se mi objevila česká softwarová klávesnička, ale od té doby nemohu přijít na to, jak ji tam zase dostat, zničehonic byla nahrazena klávesnicí anglickou
jinak ještě dotaz, asi naivní - hardwarová klávesnice v češtině asi nejde používat vůbec, že?
zatím díky, dotazů bude vícero, už je mám poznamenané a útěšně přibývají




