SMS přez WIFI

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

SMS přez WIFI

Post by Vitezslav2 »

Chtěl bych se zeptat,jestli je nějaká aplikace pro HD2 na odesílání zpráv přez WIFI.Jako má např. Android Kubík SMS.
Díky za informaci.
skurakai
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 90
Joined: Mon Nov 10, 2008 18:27
Zařízení: HTC TyTn II, WM 6.1

SMS přez WIFI

Post by skurakai »

Kubik SMS byl dříve pro WM. Takže přes něj.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

SMS přez WIFI

Post by Vitezslav2 »

Tak to mne nenapadlo.Děkuji.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest