Chtěl bych se zeptat,jestli je nějaká aplikace pro HD2 na odesílání zpráv přez WIFI.Jako má např. Android Kubík SMS.
Díky za informaci.
SMS přez WIFI
-
Vitezslav2
- smartguru

- Posts: 515
- Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
- Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7
SMS přez WIFI
Kubik SMS byl dříve pro WM. Takže přes něj.
-
Vitezslav2
- smartguru

- Posts: 515
- Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
- Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7
SMS přez WIFI
Tak to mne nenapadlo.Děkuji.
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest
