Záloha dat z MDA do HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Záloha dat z MDA do HD2

Post by Aleš M. »

Prosím o informaci. Mám staré HTC (MDA compact III od T-Mobile). Teď si chci pořídit HTC HD2 a potřebuji vědět zda po nahrání zálohy ze starého MDA se vše nastaví podle této zálohy i v novém zařízení HTC HD2 nebo budu muset vše pracně zadávat a nastavovat ručně? Díky za odpověď. Aleš.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Záloha dat z MDA do HD2

Post by Ruslan Botsyurko »

Záleží, co konkrétně máš na mysli.
Pokud jde o kontakty, kalendář, sms, maily atd., tak to jde bez problémů zazálohovat a obnovit. Ale pokud bys chtěl zazálohovat i registry, systém s veškerým nastavením a nainstalované programy, tak to bych silně nedoporučoval, protože si pak po obnově akorát uděláš totální paseku. Předpokládám, že na Compactu máš WM6.1 , zatímco HD2ku si koupíš s WM6.5 , kde je samotný systém trochu jinak strukturovaný a obnova zálohy by dělala problémy. Už jen taková banalita jako že zástupce nainstalovaných programů najdeš na WM6.1 ve složce Windows\Start menu , kdežto na WM6.5 a výš je to Windows\Start manu\Programs - to jen jako příklad. Nehledě na to, že každé PDA je v něčem specifické, proto také neexistuje jedna univerzální ROM, která by se dala nahrávat na libovolné zařízení.
Takže osobní údaje klidně zálohuj a obnovuj (např. pomocí SPB Backup), ale systém si nastav pěkně načisto, sice to zabere čas, ale určitě méně, než pak řešit problémy vzniklé obnovou staré zálohy.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Záloha dat z MDA do HD2

Post by TomasSX1 »

Najjednoduchsie a najlacnejsie to pojde cez Microsoft MyPhone...jednoducha registracia s Live ID a uz len raz synchronizovat stary telefon a potom novy...a mas vsetko co potrebujes, kontakty, kalendar, smsky, maili ba dokonca mozes nastavit aj dokumenty, fotky, video a pod... (len treba dbat nato ze na servery mas len 200MB miesta) ale to bohate staci na PIM...
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Záloha dat z MDA do HD2

Post by Aleš M. »

Díky Farokhu. Tohle je odpověď kterou jsem potřeboval a je dostatečná :) . Kontakty atd. budu přetahovat do nového zařízení z Outlooku a vše ostatní raději udělám "růčo". :lol: Aleš.
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

Záloha dat z MDA do HD2

Post by mike-biker »

Ony podle mně ani SMS a emaily nepůjdou klasicky přes PIM, takže doporučuji napřed zkusit, ale pak raději ostatní upravit a nahrát přes Outlook. :-).
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest