USB nefunguje v Sense

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
S4crifice
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned pro 20, 2009 14:14
Zařízení: Xiaomi Redmi 1S + CM 11/12
Kontaktovat uživatele:

USB nefunguje v Sense

Příspěvek od S4crifice »

Zdravím,
jak jsem odpovídal na problémy s USB o téma níže, tak zakládám toto téma s tím, že si ho snad přečte více lidí a snad mi někdo poradí, v žádném případě nechci zbytečně tapetovat.
Mám problém s Disk drive režimem, který nefunguje při zapnutém Sense 2-5. Pokud Sense vypnu, vše funguje naprosto normálně, USB přenos není nijak omezený, vše, jak má být. Pokud však odpojím USB, zapnu Sense a opět připojím, tak se disk ani nezobrazí a pokud ano, nelze s ním nijak pracovat.
Věděl by někdo nějaké řešení?
HR nepomohl, zkusím ještě změnit ROM, ale nevím ...
Pokud se někdo s něčím podobným setkal a našel řešení, dejte mi sem prosím vědět, budu rád za každou radu.
Díky předem.

HTC Touch Pro, Energy.RAPHAEL.23569.Sense2.5.MaxManila.May.13
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

USB nefunguje v Sense

Příspěvek od Jiří Hrma »

Takhle se Touch Pro s ofiko verzí ROM rozhodně nechová, takže bych tipoval, že se jedná o problém té neoficiální ROMky kterou tam používáš, i když kamarádovi jsem do Raphaela nedávno taky ENERGY ROM flashoval a bylo to bez problémů. Každopádně zkusil bych jak se to bude chovat s ROM od nějakého jiného cookera.
S4crifice
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned pro 20, 2009 14:14
Zařízení: Xiaomi Redmi 1S + CM 11/12
Kontaktovat uživatele:

USB nefunguje v Sense

Příspěvek od S4crifice »

Zkoušel jsem telefon vrátit do původního stavu - i odstranění HardSPL a pak nebyl žádný problém ... :/ Takže chyba je opravdu v ROM, ale to by jí pak měl každý, ne? Ono nakonec to USB tak moc nepotřebuji, aplikace můžu rychle poslat přes BT a jinak přes kartu, ale stejně ... Navíc jsem jí instalovat i kamarádovi, který ty problémy nemá ... ach jo :(

EDIT: Problém částečně vyřešen ... :) Před zapojením kabelu jít do hlavního menu, pak se mobil bez problému vyřeší (a jestli mi někdo dokáže vysvětlit tohle, tak ho budu považovat za génia :))
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host