Profily a další

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
P_L_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 21, 2010 8:04
Zařízení: žádné

Profily a další

Příspěvek od P_L_ »

Dosluhování starého telefonu se Symbianem mě nutí uvažovat o novém a tak se chci zeptat zkušených uživatelů. Zvládá WM na HD Mini následující věci?

1. nastavení profilů pro vyzvánění - myslím tím určení roztřídění uživatelů do skupin a určení typu zvonění pro jednotlivé skupiny (včetně vypnutí zvonění pro některé z nich)

2. pokud fungují profily z 1, dají se automaticky přepínat podle času?

3. funguje na WM VoIP?

4. zvládá VM přístup na vzdálenou plochu (RDC) a VPN?

5. jak ovlivňuje výdrž baterky přístup na internet z mobilu a jak použití mobilu jako modemu?

6. dá se nastavit více IMAP účtů a změnit port pro SMTP server?

Díky

Petr
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Profily a další

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

1, 2: ANO, některé funkce už v základu, některé pomocí dodatečného software. Například SPB Phone Suite umí vytvářet libovolný počet profilů, seznam pravidel pro střídání vytvořených profilů. Já mám např. nastaveno, že je defaultně zapnutý profil 'Normal', když připojím sluchátka, tak se mi automaticky přepne na profil 'Music', kde mám vyzvánění přepnuté na vibrace, ale systémovou hlasitost na max kvůli poslechu hudby a tichý profil si zapínám na potřebný čas když potřebuju, pak se automaticky přepne zpět na normální. Takže s tímhle problém určitě nebude.

3. ANO, viz článek ZDE.

4. ANO, viz návod ZDE.

5. Internet v mobilu pomocí GPRS nebo EDGE prakticky neovlivňuje výdrž. Jsem připojený k EDGE celý den a nezaznamenal jsem nějaký výrazný rozdíl oproti odpojenému EDGE. 3G prý decentně zkracuje výdrž, nemohu sám posoudit, protože Vodafone ještě nepokryl Plzeň 3G :( A zapnutá WiFi výrazně zkracuje výdrž baterie, s neustále zapnutou wifi vydží baterie variabilně podle kapacity zhruba 1-3 hodiny.

6. ANO, víc účtů lze nastavit. Nejsem si teď jistý jestli výchozí Outlook Mobile má i možnost změnit port, ale některý z thirdparty programů by to měl zvládnout.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Profily a další

Příspěvek od IkE Blaster »

6. Port lze změnit, stačí dopsat za server (server:port)

4. VPN by měl jít přes externí SW
P_L_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 21, 2010 8:04
Zařízení: žádné

Profily a další

Příspěvek od P_L_ »

Díky, nakonec jsem zvolil Android :o)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti