Chtěl jsem si nainstalovat Google Maps, poslal jsem si SMS ze stránky, vlezl mobilem na odkaz v SMS a vyskočila na mě zpráva:
"Aplikace Mapy Google není ve vašem zařízení podporována".
Co dělám blbě? nemůže to být tím, že mám Omnii "02", ale jsem u Vodafone?
(Samsung OmniaPro BT7610)
Google Maps - zařízení není podporováno
Google Maps - zařízení není podporováno
Přes IE běž na stránku m.google.cz a a tam si vyber Mapy. Nabídne ti to ke stažení aplikaci GoogleMaps pro WM.
Pokud jdeš na stránku přes Operu tak to většinou detekuji jako systém pro který není aplikace. Stejně tak si můžeš nainstalovat i aplikaci pro Youtube. Doufám, že jsi připojený přes Wifi nebo máš nějaký internetový tarif. Aplikace potřebují internet.
Pokud jdeš na stránku přes Operu tak to většinou detekuji jako systém pro který není aplikace. Stejně tak si můžeš nainstalovat i aplikaci pro Youtube. Doufám, že jsi připojený přes Wifi nebo máš nějaký internetový tarif. Aplikace potřebují internet.
-
krata
- přispěvatel

- Posts: 57
- Joined: Tue Oct 13, 2009 22:45
- Zařízení: Samsung OmniaPRO
- Location: New Bubu
Google Maps - zařízení není podporováno
Dík. Když jsem link z SMS zkopíroval do IE, šlo to jako po másle.
Jen mám v Google Maps místo diakritiky čtverečky. Ale myslím, že jsem na tento problém narazil, když jsem hledal proč to nejde, takže pohledám zas.
P. S. Jo mám tarif "internet v mobilu" - denní FUP 100 MB.
Jen mám v Google Maps místo diakritiky čtverečky. Ale myslím, že jsem na tento problém narazil, když jsem hledal proč to nejde, takže pohledám zas.
P. S. Jo mám tarif "internet v mobilu" - denní FUP 100 MB.
Google Maps - zařízení není podporováno
Diakritika je sice problém, ale řešitelný
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... ma#p143874" onclick="window.open(this.href);return false;
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... ma#p143874" onclick="window.open(this.href);return false;
-
krata
- přispěvatel

- Posts: 57
- Joined: Tue Oct 13, 2009 22:45
- Zařízení: Samsung OmniaPRO
- Location: New Bubu
Google Maps - zařízení není podporováno
Stačilo vyměnit font. Poslal jsem font ze stolního do mobilu > reset a jede to úplně super. Děkuji všem a kdyby to tady šlo označit za vyřešené, udělal bych to.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
