Mám prosbu, nikde jsem nenašel, zda-li jde nastavit zobrazování více poznámek a úkolů z kalendáře na zamčené obrazovce. Standardně se zobrazuje jen jedna. Jde to vůbec? případně jak?
Díky za odpovědi a za pomoc.
Tom

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest