tv na htc hd

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

tv na htc hd

Post by TMASKA »

ktery program na tv v hd je dle vas nejlepsi ? znam pouze 2 a to spb online a diamond tv. jsou jeste i jine ?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

tv na htc hd

Post by Milan Pištělka »

chtělo by to trošku přesnější vyjadřování. Televize pro HD ani Diamonda neexistuje.
Pokud myslíte program na tweakování, tak existuje HDTweak ve verzi 0.5.4. A pak ještě AdvancedConfig v.3.3.
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

tv na htc hd

Post by TMASKA »

spatne si rozumime, myslel jsem program prez ktery jde prez internet sledovat ruzne televizni programy.
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 72
Joined: Sun Jun 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

tv na htc hd

Post by orkim »

no ja mám TV diamond, ale neni to nič moc......., je tam pár staníc ale žiadna sláva......., nič lepšie som zatial nenašiel, sem tam kuknem správy na TA3, dajaký šport, alebo hudobnú stanicu.....
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

tv na htc hd

Post by michalkosmak »

Myslím, že hledáš přímo toto http://blondak.blogy.neser.cz/2009/02/1 ... -aplikace/ Funguje i na HD odzkoušeno.
Swedis
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Mon Mar 03, 2008 0:13

tv na htc hd

Post by Swedis »

michalkosmak:

Ahoj, prosim tě a vysvětlil by si mi, jak to funguje? Chtěl bych sledovat nějaký pořad v telefonu... jen netuším, jak to udělám... díky moc
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest