Prosba s nastavením průhlednosti lišt

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
User avatar
olda
VIP
VIP
Posts: 417
Joined: Wed Jan 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Location: Tábor
Contact:

Prosba s nastavením průhlednosti lišt

Post by olda »

Zdravím uživatele tohoto fora. Mám prosbu jestli někdo nevíte jak zprůhlednit na Domovské obrazovce horní a dolní lištu aby nebyla černá viz obrázek. Předem moc děkuji za radu. Na XDA foru jsem hledal ale tam je jen postup jak to udělat na Manile 2.5 a tu já v této Rom nemám. Ahoj Olda :wink:
Attachments
Screen001.png
(49.96 KiB) Downloaded 628 times
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Posts: 616
Joined: Sun Aug 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Location: Košice

Prosba s nastavením průhlednosti lišt

Post by matelkoxxl »

Priehľadnosť nie je náhodou podmienená buď manilou, alebo titaniom?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Prosba s nastavením průhlednosti lišt

Post by Jiří Hrma »

jj je to podmíněné Titanium pluginem, ale tslany psal, že by to mohlo jít HEXeditací dvou souborů, ale to už je docela oříšek, tak nevím...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Prosba s nastavením průhlednosti lišt

Post by tslany »

Aby to HEXnutí fungovalo, musí se vypnout skinování systému. Ono to funguje i s ním, ale poněkud to ... blbne :)
User avatar
olda
VIP
VIP
Posts: 417
Joined: Wed Jan 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Location: Tábor
Contact:

Prosba s nastavením průhlednosti lišt

Post by olda »

Kluci moc děkuji za rady ale asi se na to vykašlu ale nevíte někdo o nějakém lepším tématu na lepší čitelnost na slunci? Mám černé s bílým písmem a je to nečitelné. Předem moc děkuji . Ahoj Olda :wink:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Prosba s nastavením průhlednosti lišt

Post by Ruslan Botsyurko »

Tak si nastav nějaké normální pozadí. Z takové pestré tapety pod bílým písmem bych asi brzo šilhal. Sám nejraději používám tmavé tapety s hodně střídmou grafikou aby to nepřekáželo ve čtení informací na homescreen.
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest