Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Zdravím uživatele tohoto fora. Mám prosbu jestli někdo nevíte jak zprůhlednit na Domovské obrazovce horní a dolní lištu aby nebyla černá viz obrázek. Předem moc děkuji za radu. Na XDA foru jsem hledal ale tam je jen postup jak to udělat na Manile 2.5 a tu já v této Rom nemám. Ahoj Olda 
- Attachments
-
- Screen001.png
- (49.96 KiB) Downloaded 628 times
-
matelkoxxl
- smartguru

- Posts: 616
- Joined: Sun Aug 10, 2008 9:51
- Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
- Location: Košice
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Priehľadnosť nie je náhodou podmienená buď manilou, alebo titaniom?
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
jj je to podmíněné Titanium pluginem, ale tslany psal, že by to mohlo jít HEXeditací dvou souborů, ale to už je docela oříšek, tak nevím...
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Aby to HEXnutí fungovalo, musí se vypnout skinování systému. Ono to funguje i s ním, ale poněkud to ... blbne 
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Kluci moc děkuji za rady ale asi se na to vykašlu ale nevíte někdo o nějakém lepším tématu na lepší čitelnost na slunci? Mám černé s bílým písmem a je to nečitelné. Předem moc děkuji . Ahoj Olda 
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Tak si nastav nějaké normální pozadí. Z takové pestré tapety pod bílým písmem bych asi brzo šilhal. Sám nejraději používám tmavé tapety s hodně střídmou grafikou aby to nepřekáželo ve čtení informací na homescreen.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

