HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

Jak tu nekdo psal, amoled je o zivejsich pestrejsich barvach. Oproti tft velky rozdil! (jeden z duvodu proc jsem nakonec nevzal SE X10, videl jsem je vedle sebe a ten amoled opravdu vypada lip a ma mensi spotrebu). Jak nekdo muze napsat, ze pro android nejsou kvalitni aplikace?! No fuj, vic to radsi komentovat nebudu...
V zakladu avi neumi (dohranim jineho prehravace uz umi), ale mp4 je lepsi, udelas si video presne na rozliseni tel. s dobrou kvalitou a malou velikosti. Konstrukce je velmi pevna, nic nevrze... urcite tel vydrzi (ramecek je hlinikovy). Zvuk je kvalitni, samozrejme zalezi od sluchatek ( ale napr. vystup zvuku je lepsi nez u N95)
Dawik
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Wed May 05, 2010 22:59
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Dawik »

odpověd na 7. bod: jak a iPodem tak s HTC Desire se bezproblému na eduoram připojíš. v mém případě stačilo přihlašovací jmé[email protected] (lišící se dle fakulty), pak heslo a vše se připojilo samo už :)
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

no mě vrže, nebo spíš když zmáčknu na místo kde se odlupuje kryt, takový zvuk, prostě to tam přesně nedosedá
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

a nemáš, tam nějaký bordel v té západce pro kryt? já měl v ruce dva Desire a u obou ten zadní kryt držel jak židovská víra :) nehnul se ani o mm... natož aby vrzal. Jediné zařízení co mi kdy od HTC LEHCE vrzalo, bylo MDA Vario aka HTC Wizard, ale to bylo jedno z prvních zařízení s klávesnicí.
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

nemám tam bordel, asi trošku křivější kryt no, co se dá dělat, třeba až bude možnost někde levně splašit další tak si ho koupím :-) u staršího HTC Kaisera.. no jeje :D tam vrže všechno ;)
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

tak to máš pešek na tel :) mně Kaiser nevrzal ani po několika pádech a dva a půl letech a to se dokonce urvala jedna packa od zadního krytu.
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

já na ty zadní kryty mám smůlu, mě se to vždycky urve, teď mám na kaiserovi druhej kryt a zase jsou urvaný asi 2 packy takže tam nedrží.. :-D a ty pády, mě Kaiser jednou spadnul z metru na lino a šup, display bez barev jen černobílá :D proto jsem si taky koupil Desire, dávat 2500 do novýho displaye s opravou to se mě nechtělo :-)
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

začínám plně chápat význam tvého nickname :tlem:
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

K tomu se radši nebudu vyjadřovat. . :-D Máte někdo zkušenost s nahráváním novější radio rom? třeba jestli je už nějaká co zlepšuje výdrž baterky, lepší dosah 3g atd.. zatím sem na českých forech nic moc neviděl k desiru, akorát na xda je něco

****jiné téma.. Sem asi blbej, ale jak se přidávají lidé do toho widgetu oblíbení? bo když kliknu na ty 3 čarky co jsou pdo sebou tak je pěkný žže mě vyskočí seznam, ale jak tam toho člověkap řidám tak to netuším a když zmáčknu na přidat kontakt tak to hodí nějaký lidi z mejlu nebo co, ale já tam chci z kontakt listu lidi..

*** další edit.. jde spojit kontakt ze simky s kontaktem na facebooku nebo k němu přidat fotku? nebo to musí být v telefonu?
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by janiss »

Zdravim je tu niekto komu prasti zadny krit vsade citam recenzie ze desire ma dobru konstrukciu ale ja ked postlacam zadny krit tak na nejakych miestach prasti rozmyslam ci mam vadny kus alebo cim to je?
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

jo dělá mě to taky, na pár místech když zatlačím tak to dělá takový zvuk no, dá se to přežít
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by janiss »

mna to dost serie a hlavne koli tomu ze kazdy pise ze nic nevrze.Kurnik preco ja?.
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

ve widgetu lide se zobrazují kontakty, které máš ve skupině oblíbené.

ee se simkou nemůžeš už z logiky věci spojovat facebook.

já teda ze zadním krytem nemám sebemenší problém, nevrzne ani kdybych ho prosil.. ale zase mám víc ostřejší hranu hliníku na pravé straně od displeje, ale to je drobnost co okem nelze postřehnout a má to takhle většina kusů, nějaký mín nejaký víc

edit: jinak mám takový zajímavý postřeh k sluchátkům... bez molitanů zvuk děs, ale s nima se nějak objevily basy.. fakt nekecám :) normálně používam Koss Porta Pro nebo Koss The Plug a oproti Plug už to není zas takový rozdíl najednou.. Plugy mají pořád o něco lepší basy, ale už ne o tolik, ale pořád teda mají super odhlučnění což ty od HTC nemají žádné...
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

žádnou skupinu oblíbení nemám, asi bych musel mít všechny kontakty v telefonu co.. no a s těma sluchátkama máš pravdu, byl jsem na diskotéce = hnus, pustil jsem si rock a skoro nic jsem neslyšel i když to bylo na plný kule :-) přemýšlím o nějakých Sennheiserech třeba těhlech Sennheiser CX 400-II, myslíte že bude slyšitelný rozdíl ve zvukový kvalitě a odhlučnění?
User avatar
martian
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Thu Apr 22, 2010 22:04
Zařízení: HTC Desire
Location: Liberec

HTC Desire - obecná diskuse

Post by martian »

v tom lidé widgetu jen klepni na to plusko, pak vyber kontakt a co s nim chceš dělat (buď zobrazit profil, kde pak můžeš vybírat dál, nebo rovnou třeba volat mobil - tzn. že pak už jen v tom widgetu klepneš na fotečku a voláš)... druhou možností, jak psal NeoPlex, je si na jednotlivých kontaktech, který na tý základní obrazovce chceš mít, zařadit kontakt do skupiny Oblíbené, pak se ti budou zobrazovat ve widgetu...
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

jenže i tvým prvním postupem docílíš toho, že přidáš kontakt do skupiny Oblíbené...
Za předpokladu, že nemáš kontakty jen na SIM žeo crashdown ;)) Jestliže budeš mít kontakty jen na sim nemůžeš je dále využívat krom volání... to je to samý jako s tím facebookem, to už jsem ti psal přece..

edit: Martian ani jsi se nenapsala, jak jsi vyřešila tu hudbu a čím to bylo? :) Opravdu to nebyly špatně vyplněný tagy? Mně se nedávno stalo něco podobného u jednoho alba a pak sem si všiml, že jsem tagy hodil o tabulku níž a hudba tak byla pod "Interpret"
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

hele sem asi blbej, ale když kliknu na + to je jedno jestli to velký nebo malý u té prázdné ikonky tam mě vyskocí asi 6 kontaktu, nebo spíš 6 emailových adres lidí z gmailu s kterýma sem si psal.


edit tak ok no.. ja myslel ze si můžu dát widget lidé i když je nemám v telefonu, ale že se mě tam jen přesune kontakt ze simky abych je měl po ruce
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

proč si nezkopíruješ kontakty na tel a neuděláš synchronizaci s gmailem? vše bys měl jednodužší..
Crashdown
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed May 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Post by Crashdown »

no jako android mám poprvý, k tomuhle jsem se ještě nějak nedostal :-), musím to synchronizovat s gmailem abych dostal kontakty do telefonu nebo jak?
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

HTC Desire - obecná diskuse

Post by NeoPlex »

muzes je kopirovat ze sim, ale kdyz je budes mit na gmail uctu, tak vzdy das jen synchronizovat a mas je v tel behem chvilky.. to se hodi kdyz treba provadis hard reset, tak nemusis vse kopirovat a staci jedna synchronizace s gmailem.
Post Reply

Return to “HTC Desire”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest