Tip na zajímavou ROM pro HTC HD2: WM6.5.3 "ChuckyROM"

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Locked
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Tip na zajímavou ROM pro HTC HD2: WM6.5.3 "ChuckyROM"

Post by Jiří Hrma »

Na serveru PocketNow mě velice zaujala zmínka o neoficiální WM6.5.3 ROM s názvem ChuckyROM, která pochází od cookera s přezdívkou birkoffsjunk. Tahle ROMka nabízí velmi originální skin pro prostředí HTC Sense a celou řadu úprav, které ji dost výrazně odlišují od jiných neoficiálních ROM.

obrázek

K dispozici je ve dvou verzích - Lite a Tabtastic. Jejich rozdíly najdete v patřičném vlákně na Xda-developers. Abyste ROM mohli ve svém HTC HD2 používat, je nutné mít systém odemčený přes HardSPL unlock. Odkazy pro stažení naleznete zde. Pokud ROM vyzkoušíte, můžete své dojmy napsat do tohoto vlákna.

ChuckyROM na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lJexPilXb0M[/youtube]
Locked

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest