
A uložím. Na telefonu se si téma aplikuju...všechno se nastaví ale na homescreenu nemám ani datum, ani cas, ani alarm, ani veci z kalendare ani ikonky...proste jen wallpaper a horni icony signalu a baterky...tak se ptám neví-li někdo kde je háček?? Homescreen Designer je ve verzi 1.3.2 plná samozřejmě.
EDIT: Jo a mám v MPx200 WM2003
