HTC ringtones

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

HTC ringtones

Post by udim »

nemate prosim nekdo oficialni HTC vyzvaneni? Nahral jsem jsi jinou Rom a je tam pouze jedna vyzvaneci melodie. Zkousel jsem prohledat xda ale nejak jsem tam nemohl nic najit. Diky
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu Feb 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Location: VS

HTC ringtones

Post by mahon »

Asi by to chtělo trošku hledat než založíš vlákno třeba http://www.htc.com/cz/eclub/RingToneAll.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; nebo tady http://www.google.cz/search?q=HTC+ringt ... age=1&rlz=" onclick="window.open(this.href);return false; Trvalo to zhruba 25 vteřin hledání na Google
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest