iGO 8.3.2.124260

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 62
Joined: Thu Oct 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

iGO 8.3.2.124260

Post by šámot »

ahoj,
mám jeden zajímavý problém. včera jsem nainstaloval iGO 8.3.2.124260. navigace běží bez Ok, ale neustále cvaká. cca 2x za vteřinu cvakne a je to dost nepříjemné. nic v nastavení jsem nenašel, jen vypnout zvuk.

jestli to s tím souvisí, včera jsem nahodil i novou ROM JD1.

díky za odpovědi, tom

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv dub 15, 2010 13:07) --

tak jsem problém vyřešil,
ze sys. jsem odstranil určení pro HTC a je po cvakání, tom
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest