sense 2.5

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
DoLin
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Tue Oct 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

sense 2.5

Post by DoLin »

zdravim, pouzivam ted na svem diamondu rom Energy 21898 Sense2.5 with Cookie HomeTab http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=517300, funkcne i vzhledove je skvela, ale ta ramka :-( po softresetu se nedostanu na min zatizenou ram nez na 78. Chtel jsem se zeptat jestli je tak velkou zatezi sense 2.5 a pokud mozno jestli se to da nejak vyresit a zvysit tim rychlost. predem diky
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Posts: 616
Joined: Sun Aug 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Location: Košice

sense 2.5

Post by matelkoxxl »

Tak to bude určite tým Sense, preto do diamonda ani nedávam rom s TF3D, alebo Sense. Vyriešiť to nevyriešiš nijako iba novou rom,alebo vypnutím Sense. Preto som ostal na BsB a Titanium a mám ram okolo 50% po SR.
DoLin
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Tue Oct 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

sense 2.5

Post by DoLin »

hm, no az mi to zacne lezt na nervy, tak se asi budu muset vratit k bsb od makeverala, je fakt ze posledni "eSko" jelo perfektne rychle, jen ta propracovanost mi tam chybela :???:
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 95
Joined: Tue Dec 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

sense 2.5

Post by rehakk »

Zkus mi vysvětlit, proč ti vadí 78% v paměti? Pomalejší to být nemůže, protože do sta je ještě rezerva, tak že, v čem je přesně problém???
DoLin
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Tue Oct 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

sense 2.5

Post by DoLin »

lol, v cem je problem??? 78% mam po softresetu, jakmile zacnu neco delat (telefenovat, wifi, hudba) tak jsem na 92% sorry, ale na tohle ja nemam nervy, abych cekal 10 sec nez se mi neco otevre... a to jsem ve vetsine pripadech rad kdyz se to vubec otevre!!!
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 4 guests