Reorganizace fóra

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
elcrys
smartguru
smartguru
Posts: 541
Joined: Fri Mar 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Reorganizace fóra

Post by elcrys »

Měl bych dotaz k proběhnuvší reorganizaci fóra. A sice, proč byla spolu se všemi příspěvky smazána sekce Ostatní zařízení, v níž byla mimo jiné podsekce pro zařízení Acer. Předem díky za odpovědi.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Reorganizace fóra

Post by Jiří Hrma »

Pracuji na nápravě, Acer zmizel nedopatřením... smazal jsem v adminu celou sekci "Ostatní zařízení" a úplně jsem zapomněl, že v ní jsou ještě další podsekce, mimo jiné právě Acer, takže snad se to povede obnovit.

edit: Tak do současného fóra to nedostanu, nicméně k dispozici je alespoň archiv s odstraněnými sekcemi na http://archiv.smartmania.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest