Mam prehravac Coreplayer a u nekterych filmu mi to hodi error "Audio codec (AC-3) not supported by the player!". Chtel bych vas poprosit o nejakou radu na program, ktery mi tyto kodeky dokaze prevest a taky na jaky kodek vubec prevadet mam, protoze tomuto tematu moc nerozumim
Prehravani filmu - audio codec
Prehravani filmu - audio codec
Caute, jsem tu s dotazem, ktery se tyka filmu. Forum jsem prijizdel a nejake problemy s prehravanim filmu tu byly, ale nenasel jsem zadny jako ten muj. Neni to problem primo v telefonu, ale snad to sem patri.
Mam prehravac Coreplayer a u nekterych filmu mi to hodi error "Audio codec (AC-3) not supported by the player!". Chtel bych vas poprosit o nejakou radu na program, ktery mi tyto kodeky dokaze prevest a taky na jaky kodek vubec prevadet mam, protoze tomuto tematu moc nerozumim
Mam prehravac Coreplayer a u nekterych filmu mi to hodi error "Audio codec (AC-3) not supported by the player!". Chtel bych vas poprosit o nejakou radu na program, ktery mi tyto kodeky dokaze prevest a taky na jaky kodek vubec prevadet mam, protoze tomuto tematu moc nerozumim
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Prehravani filmu - audio codec
CorePlayer bez problemu zvlada napr. MP4 format, ktery je spolu s divX celkem oblibeny pro prevadeni videa do PDA. Co se tyce programu, tak tech je spousta, ja napriklad pouzivam 'Free Video2iPod Converter' s nastavenim iPod High quality (VGA). Jinak je program jednoduchy, ale efektivni. Pak taky muzes zkusit program 'Super', nebo se podivej na hlavni stranku SmartManie, Jirka psal nedavno clanek o jednom konverznim programu.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
