Kaspersky mobile security 9

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 110
Joined: Sun Nov 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Kaspersky mobile security 9

Post by martasx »

Používáte ho někdo na hd2 funguje mi dobře jen se zdá že mi žere baterku mám všechny štíty vypnuté mám ho jen na sken.
User avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 98
Joined: Tue Jun 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

Kaspersky mobile security 9

Post by PITT »

Jo taky mi žral baterku a peníze měl, jsem surf + u T mobile tak šel pryč.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest