GPIO-gfx

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Mon Apr 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Contact:

GPIO-gfx

Post by sh.a.rk »

Ak ma niekto chut experimentovat zo zmenou frekvencie procesora na OII, moze vyskusat tento program.
Stiahneme si tieto subory: InstallFramework_ARM.cab ftp://ftp2.pcsoft.com/DLL/14.0/US/Insta ... rk_ARM.cab, GPIOgfx.v1.2d.CAB http://tanguy.ath.cx/index.php?q=english/node/57


1. Nainstalujeme InstallFramework_ARM.cab
2. Potom nainstalujeme GPIOgfx.v1.2d.CAB (nainstalovat do internej pamati)
3. Spustit nainstalovany program a nastavit pozadovanu frekvenciu delenu 2 - cize frekvencia 900Mhz bude APLL: 450
4. Vytvorime odkaz pre rychle spustenie tejto frekvencie


ImageImageImage
ImageImageImage
Image

Po nastaveni nizkych frekvencii napr 266Mhz je cinnost systemu uz poriadne spomalena. Zaujimave by mohlo byt, keby bolo mozne toto nastavit v sleep mode -- a ci by sa tym predlzila vydrz na jedno nabitie.
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest