Hlasitost- nejde změnit

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Hlasitost- nejde změnit

Post by icepoint »

Celkem jsem si jistý, že hlasitost fungovala tak, že např. při prohlížení stream.videa, youtube videa, flashvidea v prohlížeči apod.stačilo zmáčknout jedno ze dvou tlačítek hlasitosti a snížit resp. zvýšit tlačítkem hlasitost. Najednou mi to nefunguje, zobrazí se mi po stisku tlačítka pouze grafické znázornění pomocí zelené čáry, jak je hlasitost nastavená a nejde to změnit. musím z dané aplikace vyskočit na Home, a pak změnit hlasitost už jde, a znova se vrátit do požadované aplikace, nevíte někdo co s tím ?
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest