Rozšířené reality

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Rozšířené reality

Post by Pepa 3 »

Dobrý den.Nevíte někdo,jak to vypadá do budoucna s těmito aplikacemi pro HD2? tak jako např. na stránkách Dishpointer.com?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Rozšířené reality

Post by Ruslan Botsyurko »

Pro WM jsem zatím o ničem zajímavém neslyšel, ale uživatel Carnero použil dost efektivně tzv 'augmented reality' ve svém programu na GeoCaching pro platformu Android - c:geo

Viz:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jNZHBVIXw8A[/youtube]
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Rozšířené reality

Post by Pepa 3 »

Myslím,že je veliká škoda,že pro widows mobile zatím nic takového není. Proč? Myslím,že by je nemalá část uživatelů s radostí uvítala a i ráda zakoupila třebas na marketplatze. Jen si myslím,že slavnej Windows ve svých nabízených aplikacích tak nějak pokulhává.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest