Rozšířené reality
Rozšířené reality
Dobrý den.Nevíte někdo,jak to vypadá do budoucna s těmito aplikacemi pro HD2? tak jako např. na stránkách Dishpointer.com?
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Rozšířené reality
Pro WM jsem zatím o ničem zajímavém neslyšel, ale uživatel Carnero použil dost efektivně tzv 'augmented reality' ve svém programu na GeoCaching pro platformu Android - c:geo
Viz:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jNZHBVIXw8A[/youtube]
Viz:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jNZHBVIXw8A[/youtube]
Rozšířené reality
Myslím,že je veliká škoda,že pro widows mobile zatím nic takového není. Proč? Myslím,že by je nemalá část uživatelů s radostí uvítala a i ráda zakoupila třebas na marketplatze. Jen si myslím,že slavnej Windows ve svých nabízených aplikacích tak nějak pokulhává.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
