Lze nejak nastavit aby se neaktivoval zamek displeje (lock screen) kdyz je pristroj na nabijecce?
Je to pomerne neprakticke hlavne v aute na aktivnim drzaku.
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
-
marek_proksa
- častý přispěvatel

- Posts: 201
- Joined: Wed May 28, 2008 8:06
- Zařízení: LG G3, note 8.0
- Location: vsetin
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
zámek jde deaktivovat přes bsb tweaks,a podsvícení displeje a vypinani při napajeni v nastaveni...jestli maš na mysli tohle...m
-
robsol
- stálý přispěvatel

- Posts: 493
- Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
- Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
- Location: Liberecko
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Právě, že všechno bych potřeboval nechat aktivní tak jak to je, ale jen v případě napájení udělat vyjímku a deaktivovat zámek. Jakmile by se odpojilo napájení tak by opět byl automaticky aktivní.
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
nastavení/zvuk a displej/podsvícení (až dole)/ a pak až dole odškrtnout vypínání zařízení při nabíjení
-
robsol
- stálý přispěvatel

- Posts: 493
- Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
- Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
- Location: Liberecko
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
omlouvám se, ale to pořád není ono. chci normálně aby displej zhasl, ale po aktivaci nechci mít povinnost jít přes tu lock obrazovku, která nemá např. v tom autě žádné opodstatnění. Jakmile ovšem vezmu telefon z držáku očekávám že se normálně po zhasnutí a opětovném zapnutí znovu lock aktivuje.
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Mozno vyskusat miesto vstavaneho zamku S2U, tam to nastavit ide.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

